SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w suplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
Witam
Jestem tutaj nowy, być może podobny problem gdzieś tutaj widnieje jednak jak to mowia kazdy jest inny :)
Zwracam sie z prosba o pomoc w dawkowaniu suplementow:
CM3
BCAA G-max
Tribulon - treec
Witaminy - SFD
Moj problem polega na tym, że mam 2 treningi dziennie ( 1 na silowni, 2 w zaleznosci od dnia albo basen albo siatkowka). Silownia z rana a 2 trening wieczorem. W trakcie wakacji zrzucalem tluszcz i obecnie jestem raczej chudy :) Przy 185 cm waze 77 kg. Zalezy mi glownie na wytrzymalosci oraz na sile. Staż na silowni ciezko okreslic, zbierajac lata do kupy to bedzie ze 3 ale z duzymi przerwami, takze mozna powiedziec ze zaczynam od poczatku.
Z gory dziekuje za odpowiedz
Pozdrawiam
Maciej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
Silownie traktuj priorytetowo odnosnie supli. Sprobuj samemu rozpisac;)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 216 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7773
Dawkowanie takie jak na opakowaniu stary ciężko przeczytać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
Trec akurat kaze ladowac 15g kreatyny dziennie na swoim opakowaniu z cm3;)
ale warto wszystko wyszukac w dziale czy google i samemu cos podlapac, poduczyc sie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 216 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7773
No tak stary numer z lądowaniem ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
A ile lat masz że chcesz sięgnąć po Tribulon - trecka. Jakie masz oczekiwania.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie ZMA

Następny temat

Kreatyna, tak czy nie?

WHEY premium