SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pomoc w rozpisce suplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4716
Witam.

Pomoglibyscie mi rozpisać dawkowanie suplementów? Do dyspozycji mam:
Kreatyna
Opcjonalnie BCAA
Tauryna
Beta Alanina
Aakg
Cytrulina opcjonalnie
Ashwagndha

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6687 Napisanych postów 5827 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 290260
Kreatyna - 5g w DNT, 2x5g w DT np. rano i po treningu
Opcjonalnie BCAA - przed treningiem 1g BCAA (nie produktu) na 10kg masy ciała
Tauryna - nie wiem, czego oczekujesz, ale wrzuciłbym przed snem 2-5g
Beta Alanina - razem z kreatyną 3-4g w DNT i 3-4g x2 w DT
Aakg + cytrulina- przed treningiem, popróbuj wpierw solo dawki na sobie 2-5g jakie najlepiej działają na Ciebie, a później połącz np. 2g AAKG i 3g cytruliny
Ashwagndha - przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Kupiłem tauryne w zamyśle pobudzenia i koncentracji, tak z resztą została mi polecona, nie lepiej żebym brał ją z rana po wstaniu? Czy bardziej wpływa ona na sen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6687 Napisanych postów 5827 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 290260
tutaj masz dokładnie opisane o taurynie i jej funkcjach
http://www.sfd.pl/art/Suplementy/Leksykon_suplementacji:_Tauryna-a800.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Witam ponownie.

Mam pewien problem a mianowicie od tych kilku dni zacząłem brać ten zestaw który w opisie+jeszcze witaminy, magnez, omega 3.
Wszystko biorę tak jak w rozpisce z różnica że tauryne biorę z rana na czczo z kreatyna i beta Alanina.
Mój problem polega na tym że od początku tej suplementacji boli mnie strasznie głowa, nasila się w takich sytuacjach jak jakieś skoki/kaszel itp. Ból jest miej więcej po bokach głowy promieniujący do tyłu i na zatoki, najsilniejszy rano po wstaniu.

Czy to może być reakcja na jakiś suplement? Gdzieś już czytałem że jedni mówią o oczyszczaniu organizmu pod wpływem ashwagndhy, inni mówią o za dużej dawce tauryny (tauryna w kreatynie+osobna dawka 4-5g)
Nie wiem czy iść z tym do lekarza(wiem co powie-że należy odstawić suple) czy może jakiś substancji ze sobą nie łączyć.
Bez sensu jest branie supli a potem przeciwbólowych bo boli głowa.. Miał ktoś może podobny przypadek?
Dodam że staram się pić dużo-3l dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
po tym co mówisz to raczej bym nie szukał wpierw w tych suplementach przyczyny tylko np. początek choroby, coś na zatoki może się wbija. Druga moja myśl.... nie pijesz za mało wody? Mnie bolała w podobny sposób głowa właśnie jak za mało piłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siemanko BCAA w trakcie treningu