SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w rozpisaniu cyklu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1813
Mój staż na siłowni - 7 miesięcy
waga: 80kg
wzrost: 186cm
to mój pierwszy cykl

Zakupiłem dwie puszki kreatyny CrESTER firmy BIOGENIX, i gainera GAIN BOLIC 6000 firmy Olimp i nie wiem jak to połączyć, jak dawkować, tzn gainera chcę spożyć 2 razy dziennie, i czy to ma się jakoś do wchłaniania kreatyny? i nie wiem właśnie jak ją dawkować żeby były efekty, w jakich porach i po ile kapsułek, słyszałem już różne wersje bardzo rozbieżne wersje i mam mętlik w głowie...

Zmieniony przez - piotrek_92 w dniu 2009-01-09 17:15:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1972 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34047
Gainger wdł braków w diecie,jestem w 100% pewny że takiej nie masz.

Kreatyna:

DT

30 min przed pierwszym posiłkiem 5 gr
od razu po treningu 5gr

DN

30 min przed pierwszym posiłkiem 5 gr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wielkie dzięki, diety nie mam jako tako ułożonej ale zapotrzebowanie i kalorie się zgadzają, zresztą jak zaczynałem ćwiczyć ważyłem 70:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 90 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126370
a crester wiesz jak masz stosować?[5g. 2x dziennie to moim zdaniem za dużo, bierzesz 3-4g. 2 x dziennie[ale z kolei w każdy dzień tak samo jesli chodzi o ilość, pory juz sobie ustalasz jak uważasz najwłaściwiej]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
na opakowaniu crestera pisze właśnie 3-4 na jedna porcje, ale wszyscy mówią żeby więcej np 5, ale w sumie jeśli mówisz że jak chodzi o crester trzeba tyle to ok, znajomy mi polecił tą kreatynę, ale zapomniałem zapytać o dawkowanie... aha, no i jak byś mógł mi wytłumaczyć, dlaczego nie można zawyżać porcji jeśli chodzi o crester?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 90 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126370
można zawyżać, ale po co.
mysle,że ta ilośc ktorapodalem w zupełności wystrczy- a napewno można brac niz standardowo polecane 5g. dla monohydratu.
kaps. ma bodajże 800mg. więc 4-5 kaps. na porcję[zamiast 6-7].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1420 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150829
nie ma specjlanych przeslanek by roznicowac dawkowanie estru/monohydratu.

kreatyny
generalnie bierze się 5 - 10g na dobe w 1 - 2 dawkach po 3 - 5g na porcje. Naczestsze pory przyjmowania to przed i po treningu, oraz rano po przebudzeniu.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-01-10 17:34:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
mam jeszcze jedno pytanie, w dni nie treningowe, też dwa razy dziennie? na opakowaniu prawie nic o tym nie pisze, jest tylko napisane aby stosować 3-4 kapsułki dwa razy dziennie, więc w sumie mi się wydaje że dni nie treningowe tak samo, ale wole się upewnić

edit: ok już wiem, nie przeczytałem uważnie jednego z postów po wyżej:)

Zmieniony przez - piotrek_92 w dniu 2009-01-11 14:05:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
tak, raczej też....

i zapewne dawki moga być wieksze niżli np. monohydratu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tauryna do tcm?

Następny temat

Białka

NutLove