SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 409
Płeć : mężczyzna
Wiek : 18
Waga : 80
Wzrost : 180
Obwód klatki : 108
Obwód ramienia : 37
Obwód talii : 80
Obwód uda : 64
Staż : 1,5 roku
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 15%
Aktywność w ciągu dnia : siłownia, praca, rower
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3/4 w tygodniu siłka zależnie od tego jak sie czuje itp. Ogólnie to wszędzie staram się dojeżdżać rowerem!
Cel : redukcja
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nic
Stosowane wcześniej diety : nic

Siema, moim problemem jest, iż waga stoi a chce dalej pociagnąć redukcję do 75 kg. Na masie pod koniec jadłem niewyobrażalne ilości jedzenia prawie 5000 kcal, a teraz przy 1900 nic się nie dzieje i co gorsze włącza mi się pacman często i jem jak głupi. Masowałem z 67 kg do 85 no i teraz chciałbym do tych chociaż 75 aby rozpocząć masę od nowa, juz z jakimiś suplementami, aby były lepsze efekty. Nie wiem co robić, czy robić reverse czy dalej ciągnąć te niskie kalorie. Na wakacje z formą już nie zdążyłem, raczej masy teraz nie ma co zaczynac bo za duży bf ...

Pozdrawiam i proszę o porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 34
Broń boże nie rezygnuje a kilogramami nie jem. Zawsze di kurczaka coś wpada czy to brokuł pieczarki itp. Wliczane ich by wiele nie zmieniło max 100 kalorii no a przy moim bilansie to na dobre wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 409
Dodam również iż myślałem z tymi niskimi kaloriami przejść na IF to może coś ruszy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 2237 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14236
Dodaj dietę w ten sposób:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html

Wstępnie to wydaje mi się że w wieku 17 lat i takiej aktywności fizycznej jaką opisałeś 1900kcal to za mało. Nie chodzi o to aby się zagłodzić, może za szybko zszedłeś z kcal albo coś innego.

https://www.sfd.pl/temat548381
https://www.sfd.pl/temat549020
https://www.sfd.pl/temat549022

tu znajdziesz prawdopodobnie odpowiedź


Zmieniony przez - drakon707 w dniu 2015-07-14 22:47:15
1

"Żółty ser tam wrzuciłeś ?
Może jeszcze narkotyki zacznij zażywać ? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 409
czyli robić reverse?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 2237 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14236
Na pewno nie powinieneś się tak głodzić, nawet nie zapewniasz sobie PPM. Rozbujałeś metabolizm tą dietą na masę z 5 tys kcal, teraz ucinasz ponad 3000kcal, nieroztropne, a nawet dość niebezpieczne. Wróć na zero na początek, obserwuj jak zareaguje Twój organizm. Chcesz redukować, zrób to na spokojnie, z głową, głodówki przyczynią się do katabolizmu, to niekorzystne. Poza tym w wieku dojrzewania drastyczne ucinanie kalorii prowadzi do spowolnienia mechanizmów wzrostu i rozwoju, to już bardzo niekorzystne.
1

"Żółty ser tam wrzuciłeś ?
Może jeszcze narkotyki zacznij zażywać ? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 409
To nie było o tak j** o 3000 kalorii mniej. Ucinałem co tydzień po 200/300 no i wyszło tyle. Tez od razu po masie uciąłem 700 to był błąd. Jeszcze pociagnę te 1900 na IF i zwiększe cardio do końca lipca. Jak nic nie ruszy do reverse ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
wrzuć foto sylwetki i dokładny jadłospis, zwiększanie cardio nie koniecznie może być pomocne w przełamaniu stagnacji.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 34
Mam plan przejść na if w dni treningowe 2200 kcal a w dni nie treningowe 1900 kcal i jem w godzinach 17-21.

Dzisiejsze jedzonko to :

1. 100 gram owsianych, 300 ml mleka 2%, 250 gram twarogu chudego
2. 500 gram ziemniaków młodych, 200 gram kury
3. 100 gram makaronu, 150 gram kury
4. coś co zjem w pracy za gdzieś 430 kcal to wyjdzie w praniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
a jakikolwiek tłuszcz w tej diecie to gdzie? Hormony zapewne leżą i stąd nie idzie. Ogólnie mocno biednie to wygląda.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-07-15 16:06:30

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 34
Dieta low fat ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 34
A to codziennie tak nie wygląda, mam po prostu wyliczone makrosy i staram się je zapewniać codziennie różnymi sposobami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie Początkujący

Następny temat

Obliczenie trudnego zapotrzebowania kalorycznego

WHEY premium