SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w pozbyciu sie tluszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Witam,
redukuje juz dosc dlugo bo w granicach 4-5 miesiecy i mam problem z pozbyciem sie tluszczu w okolicach pepka. Bf startowy wynosil 20:59%, obecnie 17:21%. Chcialbym zejsc przynamniej do 10%. Tluszcz uwidacznia sie np. gdy usiade.
Trening silowy wykonuje 3x w tygodniu, do tego dochodzi tabata w granicach 4-5x.
Przedstawiam swoja diete. Oczywiscie wykorzystuje zamienniki w postaci kaszy gryczanej, makaronu czy tez piersi z indyka, co jakis czas rowniez jem rybe.
Bardzo prosze o pomoc w mojej sprawie zaawansowanych.

Pozdrawiam serdecznie !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 41
Słuchaj, nie jestem ekspertem, widzę ze starasz sie uzyskac odpowiedz.
To co mi wiadomo, musiz dostarczyć
2-2,5g białka/kg masy
4-5g WW/kg masy
1g tłuszczy/kg masy

Jeśli chodzi o białko to ma być białko pochodzenia zwierzęcego np:
ryby, pierś, udko, żołądki możesz dać do urozmaicenia itp.
Czyli jeśli ważysz 92kg to na dzień musisz zjeść 184g białka -- tylko tak jak pisałem wyżej, nie może być to białko pochodzenia roślinnego, czyli z ryżu czy płatków owsianych itp.

Załóżmy, że twoje dzienne zapotrzebowanie wynosi 3500kcal, to dietę układasz na 3000 - 3100kcal, potem ucinasz kcal z węgli np 20-30g węgli/na tydzień. Jeśli tracisz na wadze to jednocześnie zmniejszasz zapotrzebowanie na białko i tłuszcz (np. zaczynasz od 90g tłuszczy, chudniesz do 85kg to wtedy zmniejszasz zapotrzebowanie tłuszczy na 85g ) tak aby białko było na poziomie 2-2-5g, a tłuszcz 1g na kilogram masy.

Warzywa do każdego posiłku (oprócz tych koło treningowych, tam nie jemy warzyw) ich się chyba nie wlicza, owoce z tego co słyszałem wliczamy do BTW.
Teraz ułóż dietę z tymi zaleceniami co Ci podałem.
Dużo kasy możesz przeznaczyć na dietę ?
Do tego trening siłowy + interwały (czasami doradzano mi aeroby, musisz sie pytać) ale to do innego działu.
Pozdrawiam.

PS: To nie jest takie trudne jakby sie wydawało
Jeszcze jedna rzecz, jeśli chodzi o WW to pamiętaj abys je dobrze usadził w jadłospisie, np: lepiej ci wyjdzie abys jadł większa ilość węgli w posiłkach koło treningowych, oczywiście z umiarem.
Chodzi mi tu, że np: jeśli dziennie zjadasz 300g WW, to po 125g daj w posiłkach koło treningowych -- rozumiesz o co mi chodzi ?

Tu masz link do mojego tematu który założyłem kawałek czas temu, tam znajduje sie moja dieta, zobacz, porównaj, ona nie jest najlepsza bo jest monotonna, musisz urozmaicać.
https://www.sfd.pl/Prośba_o_ocenę_diety.-t980605.html


Zmieniony przez - Tune w dniu 2013-11-11 01:02:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Odswiezam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Pomoze ktos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
odswiezam ponownie . bardzo zależy mi na opinii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
pomoze ktos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
udzieli ktos rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 917
Warzywa ,warzywa i jeszcze raz warzywa.9 jajek na dzień? chyba troche za dużo.Pozatym dodaj migdałów ,słonecznika albo pestki z dyni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Nie przedstawilem warzyw w diecie bo myslalem ze jest to sprawa oczywista ale konsumuje je :)
Co do jajek to wlasnie zastanawialem sie czy nie zmniejszyc ich w 2. posilku do 3-4 sztuk. Slonecznik dodalbym do posilku numer 2 i tym samym wywalilbym oliwe. Co wy na to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Jak jeszcze mozna zmniejszyc ilosc ww ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Obecnie bf wynosi 13,44% wiec nie wiem czy zmieniac cos ? Jak zaczynalem redukcje wynosil wowaczas 20,59%
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na Masę

Następny temat

problem z dietą - za dużo t, za mało b

WHEY premium