SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w planie treningowym(powrót)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2341
Witam wszystkich użytkowników.Po półtorarocznej przerwie wracam na siłke.Ostatni rok poświeciłem na remontowaniu oraz zbieraniu sprzętu.Zajeło mi to aż rok bo jak wiadomo nie przelewa sie.Moja przerwa spowodowana była zmianą miejsca zamieszkania,oraz brakiem miejsca do treningów.Ale nie poddałem sie i w końcu mam swoją własną sołke.Zdjęcia dodam jak tylko je zrobie.
Mam proźbe do bardziej zaawansowanej części użytkowników o sporządzenie planu treningowego na mase z uwzględnieniem zrzucenia"odłożonego sadełka".Poniżej podaje moje aktualne wymiary.Pozdrawiam

wiek 22 lat
staz dwa lata
przerwa połtora roku
wymiary
klata 121
ramiona :39
przedramie 33
kark 42
bary 138
łyda 41
udo 61
pas 106

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 95

Wzrost: 176

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 1,5roku(przerwa1,5roku)

Uprawiane inne sporty: -

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt(mała przydomowa siłownia)

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: ---

ツ ツChOć ŻyCiE cIĄżY, a PsYcHiKa SiAdA... jA sIę NiE pOdDaM tO mOjA zAsAdA... ツ ツ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Ok ułoże Ci plan tylko poprosze jakiś przelewik na moje konto...
Może jeszcze poćwiczyć za ciebie i diete ułożyć (no i zjeść też) ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2341
Pokazałeś swój poziom inteligencji!!!Wyraźnie napisałem "proźba do bardziej zaawansowanej części użytkowników",a nie złośliwych forumowiczów!!!

ツ ツChOć ŻyCiE cIĄżY, a PsYcHiKa SiAdA... jA sIę NiE pOdDaM tO mOjA zAsAdA... ツ ツ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
A może tak samemu się wysilić i zorientować w temacie, zanim zapytasz się, żeby rozwiać swoje wątpliwości? To aż tak bardzo nie boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2341
Jestem trochę zorientowany,ale jak na pewno wiesz to każdy plan jest indywidualny dla danego człowieka.Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu,więc proszę nie odpisuj bo nie jesteś osobą która może coś pomóc w tym temacie,tylko złośliwie dogadywać,a nie na tym rzecz polega.

ツ ツChOć ŻyCiE cIĄżY, a PsYcHiKa SiAdA... jA sIę NiE pOdDaM tO mOjA zAsAdA... ツ ツ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Tego czy jestem osobą, która jest w stanie coś pomóc to nie wiesz...
Piszesz, że jesteś zorientowany, ale piszesz prośbe:
o sporządzenie planu treningowego na mase z uwzględnieniem zrzucenia"odłożonego sadełka".

Hmm... żeby zrobić mase trzeba mieć dodatni bilnas kaloryczny, żeby zgubić sadło - ujemny ;)
Więc to w pierwszej kolejności zależy od diety, dopiero potem od treningu i nie można zrobić tych dwóch rzeczy na raz.
Bardzo dobrze jesteś zorientowany

Jak chcesz zgubić sadło to trening aeroboway + dieta z bilansem kalorycznym na minus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2341
Drogi kolego z twojego postu wynika,że raczej Ty nie jesteś zorientowany.Zrzucenie nadmiaru tkanki tłuszczowej nie musi się wiązać z odrzuceniem treningu na mase.Aby puwidocznić"kaloryfer"nie jest potrzebny ujemny bilans kaloryczny,lecz odpowiednio dostosowana dieta+trening.

ツ ツChOć ŻyCiE cIĄżY, a PsYcHiKa SiAdA... jA sIę NiE pOdDaM tO mOjA zAsAdA... ツ ツ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Ehh, było już kilka razy o tym, ale nikt mnie nie pzekonał - nie spotkałem się w życiu z takim przypadkiem, żeby ktoś zrobił kaloryfer(zrzucił tłuszcz) i jeszcze przytył do tego...
Mówią o przeplatanych cyklach masowo redukcyjnych,
Można próbować takich bajerów ale efekty czegoś taiego będą raczej mizerne.
Żeby pozbyć się tłuszczu musimy zmusić organizm do przerabiania tłuszczu na energie (co się też wiąże z spalaniem po części mięśni) gdy już nas zapas cukrów (glikogenu w mięsniach) się skończy. Zęby tak było to albo trzeba mieć katorżniczy trening - albo mało węglowodanów w diecie - co za tym idzie dieta musi być skromna - na ujemnym bilansie kalorycznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2341
Wdzę drogi kolego,że jednak potrafisz odpisać z sensem.To że jestem nowy na forum,nie znaczy że ide na łatfizne pisząc temat i czekać na odpowiedz jak święta krowa.Po prostu liczę na bardziej sprecyzowaną rozpiskę dopasowaną do mojej sytuacji.

ツ ツChOć ŻyCiE cIĄżY, a PsYcHiKa SiAdA... jA sIę NiE pOdDaM tO mOjA zAsAdA... ツ ツ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Ok, tylko, że na forum większość ludzi właśnie idzie na łatwizne, więc jestem troche uprzedzony... Zobaczymy co napiszą experci, ja Ci nie pomoge zgubić brzucha i przymasować - bo jeżeli można w ten sposób - to nie wiem jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2341
hehe,na pewno w tym sposobem nie można!jeżeli chodzi o trening,to nie robie tego tylko dla uzyskania wspaniałej sylwetki,ale także dla tego że to jest moja pasja,oraz "sposób na życie."A sam trening sprawia mi samą przyjemność.

ツ ツChOć ŻyCiE cIĄżY, a PsYcHiKa SiAdA... jA sIę NiE pOdDaM tO mOjA zAsAdA... ツ ツ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenuje bjj i chce dołączyś siłownie czy ten paln jest dobry

Następny temat

Trening siłowy jako uzupełnienie sw (MMA)

Wiecej