SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w planie do wakacji.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 867

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

20

Waga

69

Wzrost

177

Cel treningowy

Ładna sylwetka

Staż treningowy na siłowni

3miesiace

Uprawiane inne sporty

Brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Cała siłka

Dieta

Brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak

Zażywane suplementy

Gainer,Białko

Ostatnio przerabiany plan

Ogólno rozwojowe

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
Ćwicze już na silowni 3miesiące wczesniej tylko czasem w domu coś poćwiczyłem.
Waże 68,9 kg przy wzroscie 177cm.
Moim problem są delikatne poczki i lekki tłuszczyk na klatce piersiowej. Co byście zrobili na moim miejscu te 3miesiace przed wakacjami wiadomo chce jakis efekt na wakacje mieć. Sięgnać po odżywki czy może jakis trening wystarczy?
Czekam na porady. Licze na pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Przy tej wadze, nie masz wysokiego poziomu tłuszczu.

Białko, gainer. Diety brak ? To nie ma sensu. Odżywki mają służyć jako uzupełnienie według braków w odżywianiu.

Etap 3 https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-04-05 23:38:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
Nie rozumie tego bo mam swoj plan i co mam dodac te cwiczenia czy jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
Nie masz zaczac cwiczyc tym planem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
Tam jest 6 ćwiczeń i ile razy w tygodniu mam je robić? Czyli swoich ćwiczeń nie dodawać tylko i wylacznie te 6 robić ??? Wytlumaczcie po do tej pory mialem inny plan to zrezygnować z niego i wziasc te 6 cwiczen ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Trzy razy w tygodniu. Masz zacząć ćwiczyć tym planem co Ci podałem.

Nie swoim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2749
podstawa to dieta chłopaku. Narzekasz na tłuszczyk, a bierzesz Gainera i zapewne dieta kuleje...

Pamiętaj że budowanie mięśni i formy zaczyna się nie na treningu a w kuchni, ja na początku o tym zapomniałem i katowanie na siłowni mi w niczym nie pomogło....


Trening tak jak masz napisane, Jedź spokojnie Etapem 3, bez problemu będziesz rosnął, ale tylko z dietą. Spokojnie wystarczą 3 treningi w tygodniu, na początku nie potrzeba więcej.


Poczytaj tematy podwieszone w dziale odżywianie i szczerze Ci powiem, że przy dobrej diecie i tak krótkim stażu treningowym to Gainera możesz wyrzucić do kosza , chyba, że ma długą datę ważności to zostaw sobie i weź za jakieś 3, 4 miesiące jak wyniki przestaną szybko iść do góry i będziesz musiał zwiększyć ilość przyjmowanych kcal. Oczywiście z wyrzuceniem przesadziłem, ale nie jest konieczne branie czegokolwiek. Białko anty katabolicznie jak już masz w domu to jak najbardziej, ale ja bym przyoszczędził na lepsze żarcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
Gainera pilem zawsze po treningu raz dziennie z owocami. Białko kupilem z olimpu. Czyli nie brac zadnych z tych odzywek? Jeszcze mam pytanie bo mam lekki tłuszcz na klatce i boczkach w brzuchu. Czy bede mial jakis maly efekt do wakacji? Kreatyną itp nie pomagać sobie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zajmij się odpowiednim odżywianiem. Nie myśl o odżywkach.

Będziesz miał efekty jak podejdziesz do tego z głową czyli dieta+trening+regeneracja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2749
Wiesz całkowite zgubienie tłuszczyku przy takiej wadze to skakanie na bungee bez bungee , troszkę późno się za to wziąłeś, ale redukcja byłaby idiotycznym pomysłem bo wyglądasz lub wyglądałbyś jak patyczak a tego nie chcesz na pewno. Dieta masowa na początek. Odżywki odstaw, jeśli białko lub Gainer ma krótki termin ważności to możesz je wykorzystać, ale tak naprawdę nie dadzą Ci na tym etapie prawie nic. Skup się na ODŻYWIANIU to one przy dobrym treningu jest kluczem do sukcesu.

Zapraszamy do działu Odżywianie

Pozdro! Jak pomogliśmy czekamy na sogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
Jeszcze jedno a plan robic od poniedzialku ten 3 etap? Beda po nim jakies efekty jak bede 3 razy w tygodniu go robil a miedzy czasie biegal troche i brzuszki ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

strach przed silownia

Następny temat

Porada odnośnie treningu? (boks + siłownia)

WHEY premium