SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w opracowaniu planu treningu.Mięśnie klaty i brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
WItam. Mam 33 lata 180cm ostatnio bylem na diecie wazyłem 107kg teraz waga pokazuje 85. Moj problem to cycki.Pozostałość po odchudzaniu. Chciałbym potrenowac mięsnie klatki piersiowej ale niewiem jak sie do tego zabrac. Mam tylko hantelki. Od 3 dni robie sobie 3 ćwiczenia na klate. Bardzo bym prosił kogoś kto sie zna na tym aby napisał mi "łopatologicznie"
ile razy mam robic te swiczenia ,ile powtórek czy serii :P czy codziennie ??
Pewno pytanie wydaje sie lamerskie ale nie mam o tym pojecia a chce poćwiczyć a nie sobie zaszkodzić. Do tych cwiczeń na klate chce jeszcze dołozyc na miesnie brzuszka.
Z wyszukiwarki nie kożystałem przyznaje sie bo obce mi sa terminy siłownia , koksy jakies anabole ::P:P:P czy cos takiego.
Podsumowując chodzi mi o plan treningowy na klate i ew brzuch ile razy mam robic te swiczenia ,jakie ,ile powtórek czy serii :P czy codziennie??
Z gory dziekuje za odpowiedz i prosze o wyrozumiałość..Pozdrawiam wszystkich.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 33

Waga: 85

Wzrost: 180

Cel treningowy: mięsnie klaty i brzucha

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: 0

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Hantle min obciazenie to same gryfy po 2,5kg max po 10kg na hantel.

Dieta: Byłem i właściwie jeszcze jestem na diecie białkowej "Dieta Dukana"

Przeciwskaznania medyczne: 0

Zażywane suplementy: 0
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23963
Z tym sprzętem to nie poszalejesz,albo dokupisz sztangę i obciążenie albo dział trening w domowych warunkach.Bo trening samego brzucha i klaty nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Dieta : Byłem i właściwie jeszcze jestem na diecie białkowej "Dieta Dukana"

masakra organizmu , jak nie chcesz patrzec na wypadajace włosy lub inne gratisy które swiadczy DUKAN dosc obszernie to radze natychmiast przestać

NOGI I PLECY to sa wazne partie i to ćwiczenie ich wpływa na cała muskulature.

Z takim sprzetem jedyne to DZIAŁ TRENING W DOMOWYCH WARUNKACH
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kaloryfer po schudnięciu - jak zacząć

Następny temat

Pomocy - Siła

WHEY premium