SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w odchudzaniu (co oprócz siłowni ? )

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44
Witam . Chciałbym was zapytać jaki jest najprostszy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów ? Mam 20 lat i ważę około 94 kg przy wzroscie 176 . Jest to zdecydowanie za dużo . W pewnym momencie chodziłem na siłownie i zbiłem wagę do 90 kg ale wszystko mi wróciło . Po najprostszych treningach na siłowni zauważyłem że zaczęły pojawiac sie mięsnie , ale chyba nie o to mi chodzi , powinienem schudnąć i tu prośba o drobną pomoc do was , osób które mają o tym jakiekolwiek pojęcie .. Czy siłownia jest tak naprawde w moim przypadku potrzebna ? Powinienem w jakis sposob zrzucic kilogramy tylko nie wiem jak ? Powinienem robic jakies najprostsze ćwiczenia w domu ? Czy np robic ćwiczenia i dorzucic do tego kilka razy basen w tygodniu ? Prosze o pomoc . Mój plan jest taki aby zrzucic zbędne kilogramy i dopiero wtedy zacząć chodzic na siłownie . Dobry pomysł ? Czy robie to zupełnie nie tak jak trzeba ? Doradzicie coś ?
Z góry dzięki za pomoc :)
pozdrawiam !

Zmieniony przez - barteq95 w dniu 2015-02-09 13:39:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2167 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26635
Po co najpierw chudnąć i potem dopeiro budować mięśnie jak można robić to naraz. Trenuj na siłowni, ale największą uwagę poświęć na wysiłek telnowy + bardzo mocno dopnij dietę redukcyjną, myślę, że na początek zbilansowana z minusem kalorycznym wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44
Poprostu uważam że waga jest zbyt duża , myślałem że gdybym schudł pare kilo dopiero wtedy mógłbym bawic się w siłownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2167 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26635
wg mnie siłownia jest bardzo dobrym narzędziem do utraty zbędnego otłuszczenia, jednak jak wyżej nie możesz zapominać o wysiłku tlenowym + diecie redukcyjnej i od tego powinieneś zacząć całą przygodę z odchudzaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A ewentualnie w domu ? Jakie ćwiczenia sa najprostsze i najlepsze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10889 Napisanych postów 49855 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecal bym bieganie, ale jezeli upierasz sie przy treningu w domu proponuje zakupic orbitrek.Wierz mi, ze daje niezle w kosc.Niektore przerazaja cena ale poszukaj sprzetu z drugiej reki.Ja kupilem od znajomogo za niecale 300zl I odpukac sluzy mi juz pol roku.Cwicze na nim 5razy w tygodniu po 30min a waze troche wiecej niz Ty takze jest to sprzet dosc wytrzymaly.Swietnie nadaje sie do interwalow jak I krutkiej rozgrzewki przed silownia.Podobnie jak KOORASY proponuje polaczyc silke z cardio I dieta.FBW+cardio+dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
zamiast tego orbitreka wolałbym kupić tanie buty do biegania + termoaktywną odzież (jest duży wybór w przyzwoitych cenach) i zacząć biegać. Trening w domu jak najbardziej, zainteresuj się kalisteniką, a zacznij od książki "skazany na trening" bardzo ciekawa lektura do znalezienia w formie e-book'a.

Zmieniony przez - koorasy w dniu 2015-02-09 19:03:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Myśle ze bieganie jest całkiem spoko . Myslalem tez o basenie . Z siłownia tez jest kiepsko w moim przypadku ponieważ nie mieszkam w mieście , dojeżdżam . A ten rok szkolny mam intensywny stad brak czasu na siłownie . Popracowałabym kilka miesięcy nad kondycja i kiedy miałbym więcej luzu zacząłbym chodzić na siłownie .
Jak miałoby wyglądać moje bieganie ? Zacząć od chodzenia i potem zamieniać to w bieg ? Biegać szybko i intensywnie czy raczej pomału ale robić większe odległości ? Moze pytsnia sa dla was banalne ale ja naprawdę jestem zielony :( dzięki z góry za pomoc !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG]QuansT/ Forma w 90 dni

Następny temat

Przyrost i treningi

Shaker