SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ocenie diety redukcyjnej

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1059
Witam, prosiłbym o ocenę diety redukcyjnej i gdyby było coś nie tak to o poprawę, do każdego posiłku dodane sa jakieś warzywa. Jestem po cyklu na masę 79kg-88kg myślę ze juz czas na redukcje gdyby były jakieś pytania piszcie.
Z góry dzięki za pomoc ;)





Zmieniony przez - Azzurri w dniu 2013-04-02 12:12:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1059
Na masie miałem okolo 3800 kcal, przez ostatnie 2-3 tyg staram się odzywiać tak zeby utrzymać wagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
to zjedź do 3,3 może nawet i 3,5 wystarczy na razie, taka moja sugestia, nie obcinaj tak mocno odrazu. Węgli specjalnie tak mało? 50g kaszy czy ryżu? Na śniadanie bym ze 2 jaja dołożył jeszcze, reszta myślę, że ok. Co prawda zwolennikiem węgli na noc nie jestem, ale nie ma przeciwwskazań, ale poczekaj na kogoś jeszcze może da lepszą poradę. I wiadomo warzywek dużo i na bieżąco obserwuj organizm i wprowadzaj zmiany i wprowadzaj różnorodność, aby dieta nie była monotonna. Pozdro i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1059
Płeć : mężczyzna
Wiek : 18
Waga : 88
Wzrost : 186
Obwód klatki : 110
Obwód ramienia : 39
Obwód talii : 87
Obwód uda : 60
Obwód łydki : 40
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 20%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - teraz 2x w tyg aeroby po 20 min rano i wieczorem
Odżywianie : mam słabość do słodyczy
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : bardzo dobre, ostatnio miałem kontuzje kolana ale juz jest dobrze
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : białko, kreatyna, bcaa, przedtreningówka, spalacz
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : raczej tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1059
Ok dzięki wielkie za pomoc, poczekamy moze ktos jeszcze sie wypowie ;) Pozdrawiam ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Według mnie to Białko na poziomie 2,2 g -2,4 g /kg , Tłuszcze 1g-1,4 g Węgle -3,5 g obcinając co tydzień. Musisz dać czas organizmowi przyzwyczaić się do innych warunków ;)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
uwazam podobnie jak kolega wyzej zeby nie obcinac od razu za duzo delikatny minus dodac aero i ruszy a jakby co to zawsze mozna troche obciac kalorie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1059
Postaram sie poprawic i jak cos to ocenicie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1059
Dodałem ww z posiłku nr2, 3 i 4 dodałem takze jeszcze 2 jajka w sniadaniu, powinno juz byc dobrze :D mam jeszcze zamiar dać po treningu carbo co o tym sądzicie? ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Jeżeli jesteś w stanie dostarczyć wszystkich składników z normalnego pożywienia, proch odpuść, jak dla mnie w miarę ok, osobiście jednak zostałbym na tym 3500kcal dorzucił aeroby i by szło ładnie, a jak nie dopiero ucinał kcal ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zdobyć masę mięsniowoł

Następny temat

Pomoc w stworzonym przez siebie treningu,opinie i korekta.

WHEY premium