SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w dobraniu ozżywki potreningowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 458
Witam,

podejrzewam, że taki temat już był zakładany ale nie mogę się tutaj odnaleść. Jeśli dokładnie takowy istnieje proszę o ewentualne wskazanie go.

Może najpierw zacznę od kilku danych dotyczących mojej osoby:
23 lata
183cm wzrost
87kg waga
1 rok 4 miesiące staż treningowy

Ćwiczę 2 razy w tygodniu, na więcej mi nie pozwala czas, jednak nie zniechęcam się ponieważ efekty cały czas są i to jak na razie bez suplementacji. Genetyka dość dobra do tego sportu. Do treningów się mocno przykładam i dbam o regularniość.
Sylwetka atletyczna.

Masę mam, moim najsłabszym punktem jest klatka jednak pomału z nią dochodzę by nie odstawała proporcjami do barków, ramion, pleców...

A teraz sedno sprawy.
Potrzebuję jakąś dobrą odżywkę potreningową. Z góry mówię, że cena nie gra roli. Nie chcę niczego hardcorowego.
Najlepiej coś co zawiera wszystkie podstawowe produkty potrzebne do rozwoju suchej dobrej jakości masy mięśniowej, nie zależy mi na dużej masie, ewentualnie 5kg. Trochę więcej siły również by się przydało. Chce to dobrze wyrzeźbić a przy tym trochę masy dorzucić. (mój trening nie jest typowo na rzeźbę ale nie jest też typowy na masę).

Oczekiwana sylwetka, powiedzmy dobrze zbudowanego sprintera

Jestem nowicjuszem jeśli chodzi o suplementację. Jedyne co brałem to czyste białko bez tłuszczu, czasami zastępowałem je tuńczykiem.

Ćwiczę wieczorami a więc z tego co wiem taka odżywka powinna zawierać zarówno szybko jak i wolno wchłanialne białko.
Chciałbym aby zawierała dodatkowo glutaminę, glikogen i kreatynę. Oczywiście możliwe że pomijam jeszcze coś co powinno się w takiej odżywce znajdować - w związku z tym bardzo proszę o poradę.

Czy w ogóle dostanę gdzieś tak wygodna odżywkę czy też trzeba wszystko kupować odzielnie?

Będę naprawdę wdzięczny za szybką pomoc ponieważ wspomniane białko się właśnie skończyło i potrzebuję coś po treningach.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Kamil
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
sprobuj sobie vitargo z bcaa, mct oil i l-glutaminą(wszystko w proszku, wrzucasz do jednego shakera i po treningu wypijasz :) )
podstawowe produkty, bez wymyslania a dają swietne efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
a jakies bialko?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 458
Dziękuje PePoNeNt.
Dlaczego to wszystko musi być tak skomplikowane. Czytam o Vitargo i jest tego co najmniej trzy rodzaje. O zgrozo.
Czy mógłbym dostać coś podane na tacy czyli konkretne nazwy produktów i jakiej firmy.

Będę naprawdę wdzięczny.
Obiecuję przyznać sogi.

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
kup Anabolic Window np. i po sprawie

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2010-03-09 15:01:22

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Serwatka+płatki owsiane+banan+bcaa(z przewagą leucyny) = wszystko zmixować i wypić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
vitargo jakiekolwiek to w srodku jako weglowodany jest to samo. ja uzywam treca ananasa zasmakowal mi najbardziej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1239
Muscle Fuel Anabolic z USN jest oki po treningu, tylko nie wiem czy jest w polsce, poszukaj na ebayu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to białko nadaje sie po trenigu

Następny temat

Kozacki zestaw na cykl

WHEY premium