SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze suplementacji.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
A wiec postanowilem kupic sobie jakies suplementy do swojej diety. Ponad pol roku temu bralem monohydrat kreatyny, byl to jedyny suplement jaki w kiedykolwiek bralem. Chcialbym aby ktos bardziej doswiadczony w dziedzinie suplementacji doradzil mi co brac. Jesli chodzi o fundusze to do 250zl.


Nie bedzie to za mocny zestaw na drugi cykl?

http://allegro.pl/no-xplode-1025g-bsn-cellmass-800g-pillbox-i1724985688.html

lub

http://allegro.pl/dymatize-xpand-xtreme-pump-800g-post-1-5kgshaker-i1727338369.html


Zmieniony przez - gothmori09 w dniu 2011-07-28 16:14:37

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 109 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32897
Napisz jaki ma być cel tej suplementacji..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Cel taki jak zawsze u mnie...staram sie lapac dobre miecho, bede je lapac do nastepnych wakacji, i pozniej delikatna wycinka. Akutalana waga, 92kg/188cm.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13054
Xpand jak dla mnie bez rewelacji
na twoim miejcu brałbym zwykły jabłczan np cm3 + beta alanine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Ok, wezne to pod uwage. Moze jeszcze ktos sie wypowie?

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 109 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32897
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 271 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7458
Z tego co wiem nie ma żadnych badań, które udamawiałyby wyższość innych form kreatyny nad zwykłym mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Pierwszy raz gry bralem mono efekty byly niezle. No ale nie mialem diety. Zobacze jak teraz bedzie. Zastanawiam sie nad zwyklym mono i nad beta alaninie, jak mi poradzil kolega kilka postow wyzej.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Brałem kiedyś Horse Power jako pierwszy większy suplement po zwykłym mono. Powiem że efekty były bardzo zadowalające. Puszka na cykl 7 tygodniowy wystarczała w połowie, bo łączyłem z mono. Cena też bardzo dobra.

Tutaj zamieściłem swoją opinię o tym produkcie

https://www.sfd.pl/ULTIMATE_NUTRITION_Horse_Power-t294972-s81.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Opinie o HP są naprawdę różne. No-Xplode działa różnie. Paru moich znajomych z dużym doświadczeniem szamali No-X i są rozczarowani. Jednego ostro kopnęło, cały trening chodził jakby był chory. Xpand też ma opinie mieszane. Polecam wszystkie trzy, choć najbardziej HP, potem Xpand a na końcu Xplode

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Mój kumpel kupił sobie Xpanda i po pierwszym tygodniu nic, zwiększył porcję i też nic, aż w końcu sprzedał ten "syf" jak nazwał i jechał na samym mono i dużo zrobił na tym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie się podziali polscy siłacze cyrkowi?

Następny temat

Czy zrobie z tego kaloryfer, 15lat.

WHEY premium