SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze odzywki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
Witam, mam 18 lat i od 5 lat trenuje profesjonalnie siatkówkę. Mam 200cm wzrostu, 85kg wagi, a w ataku sięgam 337cm. Chciałbym wzmocnić swoje nogi, mógłby ktoś polecić mi odżywki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
Dziękuję bardzo za pomoc, ze względu ze jestem nowy na forum, chociaż stronę śledzę od dłuższego czasu. Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Na wzmocnienie nóg najlepszą odżywką jest siłownia i odpowiedni trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
Doskonale o tym wiem. Poza tym mamy trenera odpowiedzialnego ze przygotowanie fizyczne. Po prostu chciałbym wiedzieć, czy jest możliwość poprawienia jakości treningu odżywkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
A ile już ćwiczysz? Dieta jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
Tak jak mówię, w siatkówkę gram od 5 lat. Siłownie pod okiem trenera ciągnę od początku sierpnia. W okresie przed sezonowym, czyli sierpień-Październik były to 2 siłownie odpowiednio 80% i 90%, natomiast trzecia była to siłownia szybkościowa + prewencja i płotki. W trakcie sezonu, czyli od Października mamy jedną siłownie 80/90%, natomiast druga siłownia jest siłownią szybkościową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
Nie mam problemu ze stawami, rosłem jednostajnie, więc stawy mam wytrzymałe. Chodzi mi jedynie o podniesienie jakości siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
zle zrozumialem
mozesz sprobowac kreatyny+betalanina

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
Jestem po cyklu kreatyny, skończyłem brać tydzień temu. Aktualnie biorę BCAA, czytając opis betalaniny, zaciekawiła mnie. Czy nie będzię problemu, jeżeli będę ją stosował z BCAA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
nie, smialo mozna wrzucic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Stamina_Booster_-opis27894.html
zerknij na ten produkt

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fbw - najszersze a prostowniki

Następny temat

Początkujący zawodnik

WHEY premium