SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze odzywek(Tri Anabol+Plutonium Vs NO Xplode+Cell Mass)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1735

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga / wzrost

100/184cm

Staż treningowy

6-7 lat

Cel cyklu

Beztluszczowa masa miesniowa

Stosowane już wcześniej suplementy

Storm+Shock/Cell Pump/Pure power SFD/Olimp Amok/AAKG/Beta alanina/Mono

Stosowane wcześniej spalacze

TSE

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Pure power

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Dieta jest

Przewidziane finanse na cykl

200-300
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1794
Witam, za kilka dni zamierzam zacząć cykl i zastanawiam sie nad doborem odzywek, chce zakupic zestaw Stack przedtreningowy+Stack potreningowy.

Jesli chodzi o przedtreningowki chce zakupic jakis mocny stack zeby powodowal odczuwalne pobudzenie i pompe na treningu, zastanawiam sie nad:
-Peak Plutonium
-BSN No Xplode

Z potreningowek biorę pod uwage:
-Peak Tri Anabol
-BSN Cell mass

Jesli chodzi po potreningowki to rozwazam rowniez opcje skomponowania samodzielnie takiego stacka np z Mono+beta alanina, ewentualnie myslalem tez o kupieniu SFD Pure power potreningowo.

Osobiscie jesli chodzi o przedtreningowke kierowal bym sie w strone Plutonium, wydaje mi sie ze ma lepsze opinie w internecie, aczkolwiek z potreningowka nie mam pojecia co wybrac, niekoniecznie musze zakupic oba produkty z tej samej firmy.

Ktora opcja wedlug was jest lepsza? A moze macie inne propozycje w tym przedziale cenowym? Z gory dzieki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234163
pluto+mono+bcaa+beta alanina

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
albo zamiast pluto dać stanofusion(w ktorym masz dodatkowo solidną porcje bcaa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1794
Najprawdopodobniej dokupie BCAA osobno tak jak radzi TomQ-MAG, wiec sklanial bym sie bardziej w strone Plutonium, ale ciagle mam dylemat co do wyboru potreningowki, najprawdopodobniej skompletuje ja z poszczegolnych pol produktow ale ciagle sie zastanawiam, wieczorem chce zrobic zamowienie, moze ktos jeszcze wyrazi swoja opinie? Z gory dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
zależy czy przez potreningówke rozumiesz kompleks białek i weglowodanów czy stak kreatynowy?
jeśli to drugie to zrób sobie taki mix jak Tomek podał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1794
Diete mam ulozona, posiadam odzywke bialkowa do uzupelniania braków, BCAA dokupie, mam jeszcze troche Carbo wiec o kompleks wegli i bialek raczej sie nie martwie, zreszta to sa skladniki ktore uzupelniam caly rok, chodzi mi wlsnie o stack kreatynowy przeznaczony konkretnie na ten jeden cykl.

W sumie przegladajac allegro trafilem jeszcze na ostatki starej wersji Mesomorpha, co myslicie o zakupieniu jej zamiast plutonium?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal flex vs cussis

Następny temat

Białko+Kreatyna+Carbo

WHEY premium