SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze białka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1446
Witam

Od prawie 3 miesięcy ćwiczę już na siłowni. Można powiedzieć że posiadam jakąś diete. Nie mam rozpisanej stałej diety ale kieruje się zasadami zdrowego zywienia w kazdym posiłku. Zauważyłem że mam pewne nie dobory białka w produktach zawsze brakuje te parenascie dziesiąt gram w bilansie kalorycznym. Mam 24 lata 189 cm wzrostu i waże teraz około 87 KG. Myslałem o jakimś białku do 150 zł. Kwota to tak około 150 zł na 2 miesiące.
Znalazłem takie oto białka:

I nie mam pojęcia do końca które będzie odpowiednie dla mnie.
Prosze o pomoć w wyborze tak do 150 zł jakieś dużej puchy.

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 12:00:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
na scitecu sie nie zawiedziesz jedyny minus jak zamawiasz duza puche to w polowie puchy smak sie nudzi i chce sie czegos innego ale da sie wytrzymac

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1446
No wiadomo że na smaku też mi zalezy ale też i na ilości białka. Dlatego się zastanawiam które wybrac. A ten Scitec jest dobrej jakości? Czytalem opinie na sfd ze jest dobry rozpuszczalnosc dobra i skladnikowo też spoko. Poszedlem do sklepu z odzywkami chciałem sie dowiedziec o cene to gość mi powiedział że to słabe białko i sie nie nadaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Bo tzw. "goście ze sklepu z odżywkami" często wciskają kit, żebyś kupił najgorsze gów... za cenę z kosmosu.
Sprawdź to co ci podałem powyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1446
Obliczylem ze jak wezme 4 opakowania tego za 39 zł to bede mial 88 porcji to jest w sumie na poltora miesiaca jedzac po 2 porcje dziennie.
Nie wiem czy dobrze ale białko chcialem jeść po treningu i przed snem w dni treningowe. Do tego w dni gdzie widać znaczny spadek białka w posiłkach. Wieć myśle ze na 2 miesiace taki zestaw by mi starczyl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
na noc staraj się zjeść posiłek , po treningu koncentrat będzie ok , tylko jak wezmiesz econo to rozmieszaj trochę wcześniej bo robi się trochę piany . Jak nie chcesz mieć żadnych problemów z pianami tylko mieszasz i delektujesz się smakiem to bierz tego sciteca , a sprzedawca trochę chciał cię pewnie zbajerować na coś co mu nie schodzi i wcisnąć ci to ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1446
Jak mi na silowni nie zaproponuja zadnej fajnej oferty to biore tego Sciteca. Tylko nie wiem jaki smak najlepszy. Bo każdy pisze co innego na forum:P I jak tak przeczytać cały wątek to wszystkie smaki są najlepsze.
I z tym gościem ze sklepu z odżywkami to pewnie tak było. Straciłem totalnie zaufanie do takich sprzedawców.

Zmieniony przez - Mordeliuss w dniu 2014-09-18 11:59:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
nie wklejaj linkow z allegro

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Jeżeli stawiasz na smak to oczywiście, że SciTec, lecz nie tylko.
Peak Delicious też robi swoje i można się delektować. Na noc daj sobie twaróg zamiast białka np.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witaminy

Następny temat

suple masa

WHEY premium