SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze białka/protein

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17
Witam
Mam prośbę i zarazem pytanie. Czy wiecie jaki są smaczne i dobre białka, które są skuteczne i nie smakują chemią. Dla zoobrazowania sytuacji - ćwiczę prawie codziennie (bieganie, pływanie, spinning, squash, czasami siłowania) i jestem kobieta. Więc nie chodzi mi o rozbudowanie masy mięśniowej, lecz o spalanie tłuszyczku. Proszę o pomoc ;)

Zmieniony przez - rybcia_1986 w dniu 2012-11-21 10:03:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23462 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94997
Mi bardzo smakuje czekolada z:
http://www.sfd.pl/sklep/Trec_Perfect_Whey_Protein-opis647.html

na prawdę smaczne

dodam, ze jak pijam to białko, to moja dziewczyna bierze zawsze kilka łyków

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2012-11-21 10:21:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1158 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24433
Jeszcze lepsze Whey Creamy Cocktail
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17
dzięki, poszukam ;) a macie jakiś pomysł na spalanie, kiedy brałam z olimpu speed therm, albo slim therm dla kobiet bardziej, ale słabe były.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1051 Napisanych postów 21929 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336904
a jak z odzywianiem bylo? bo spalacze to tylko malenki dodatek do diety/treningu.

ze smacznych bialek to polecam np. firme Scitec

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-11-21 11:01:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jeszcze nie było porządnego odżywiania, ale chce radykalnie wszystko zmienić. Były tylko ćwiczenia :) w umaarkowanej ilości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1051 Napisanych postów 21929 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336904
a no widzisz, nie od tej strony sie za wszystko zabrałas
najpierw odzywianie, to moze stanowic ok 70% sukcesu, pozniej treningi i reszta..
mysle ze w dziale "Ladies" dziewczyny pomoga Ci sie za to zabrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok ;) ale białko i tak chce kupić, żeby mieć alternatywe dla jogurtu, serka wiejskiego albo kanapki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
to moze byc alternatywa dla czegos z wieksza zawartoscia bialka np. dla miesa, jaj, ryb, twarogu ale nie dla jogurtu czy kanapki
no ale mniejsza z tym, poczytasz o odzywianiu to dowiesz sie wiecej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmb Ultimate czy olipm

Następny temat

stawy

WPC zestaw