SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w diecie na redukjce

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 751
Witam ! prośba do wszystkich co znaja sie na diecie jak w temacie :) raz tylko bylem na takiej pseudo diecie na redukcje cos tam dalo ale zelezy mi na konkretnych rezultatach :) Miałbym kilka pytan : moja waga to 103kg przy wzroscie 187cm bf wyszedl mi +/- 18% i pytanie nr 1. 3000kcal=moje zapotrzebowanie podstawowe? tak gdzies bylo podane masa ciala x30 i tak wychodzilo lekko ponad 3000.
nr 2. ile odjąc od tego przy redukcji od -200 do-500kcal?
nr 3. chyba najwazniejsze - ile gram wegli spozywac na kg/masy ciala? bo to wlasnie wegle mnie tuczą i ich się boje najbardziej.
Narazie jest tak= Białko-2g/kg, tluszcz-1g/kg, wegle 2,5g/kg, bialko w dzien szybko wchlanialne a na noc twarog, wegle- przewazaja zlozone proste tylko po treningu, zdrowe tluszcze. nr 4. - czy tak na oko to ma sens? czy może drastycznie ograniczyc sie do wegli tylko po treningu i przed? czy wazniejszy ujemny bilans kcal?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2705 Napisanych postów 50607 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341299
ankieta działu,dieta w formie zrzutu z potreningu.pl .

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 751
Waga : 103
Wzrost : 187
Obwód klatki : 115
Obwód ramienia : 42
Obwód talii : 91
Obwód uda : 63
Obwód łydki : 43
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 15% - według kalkulatora bf z potreningu.pl
Aktywność w ciągu dnia : praca siedzaca, 60min "spacer",
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 5x siłownia w tygodniu
Odżywianie : bialko 2gr/kg, wegle 2,5gr/kg, tluszcze 1gr/kg mc, zero slodyczy i fast foodow
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : -
Stan zdrowia : -
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : aktualnie - Scorch + plutonium + bcaa
Stosowane wcześniej diety : na redukcje zadna konkretna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny :)

Następny temat

Odpowiednia dieta - Proszę o sprawdzenie.

Fruzelina