SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w dawkowaniu supli i pare pytan.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 435
Witam, posiadam poniższe suple i w zwiazku z tym ze jest to moj pierwszy cykl mam pare pytan, mam nadzieje ze ktos mi pomoze :)

suple jakie posiadam to:

UNS Beta Alanina - 250g
UNS Kreatine Plus 200 mesh - 500g
DAA 1000 Activlab
Tribulon treca
Mass Activator z SFD


a teraz pytania :)
-Jak to brać wszystko razem (i czy w ogole można?) zeby bylo jak najlepiej?
- Czy jest to dobry zestaw?
- Miał ktoś dobre efekty po czymś z powyzszej listy?
- czy ćwiczac o nie regularnych porach, tzn. mam taka prace ze raz moge cwiczyc o 21, raz o 12 a sa dni ze o 17, beda jakies efekty?, czy trzeba cwiczyc i wszystko brac codziennie o stalej porze?

Cwicze okolo roku ale z przerwami, teraz zabieram sie ostro za to, i jaki bylby najlepszy trening na mase?, 3 dni w tygoniu byłby odpowiedni czy 5,6 dni?
Pozdrawiam i licze ze mi pomożecie :), a kto udzieli mi sensownych odpowiedzi na wszystkie pytania, ma umie zgrzewe piwa :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402333
ba codziennie 4-5g
krata dt 2x5g dnt 5g
daa codziennie 3g przed snem
tribulon porcja przed snem(czego się spodziewasz po tym supl.?)
MA wg braków,

to tak przykładowo,
ile masz lat?
pora treningu bez znaczenia, trenuj jak Ci pasuje, nic nie wymyślisz innego,
ile dni 3-4 dla Ciebie prawdopodobnie będzie ok, ale to tez nie jest najistotniejsze w trenigach,

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-08-29 23:43:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 435
27 lat, wzialem dzisiaj podobnie jak napisales, przed treningiem wypilem ba zmieszane z kreta, i po jakis 20 minutach czulem na calym ciele takie dziwne mrowienie jakby prady, drapanie... czy to bylo po ba? i czy to normalne? ba brac tylko raz dziennie przed treningiem czy przed i po jak jest na opakowaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402333
tak to mrowienie to po ba , normalna sprawa, nie martw się
ja już bym nie bawil się w dzielenie na przed i po, ja bralem na raz przed treningeim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 435
czyli moge normalnie jedna cala miarke brac przed treningiem bez zadnych obaw? zapomnialem jeszcze zapytac czy to daa moge rozkruszac i mieszac w wodzie bo mam taki dziwny odruch wymiotny przy polykaniu duzych tabletek i nie bardzo chca przechodzic :) ? No właśnie co tak naprawde daje ten tribulus?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402333
możesz rozkruszyć czy rozgryźć jak masz problem z przełknięciem
TT na pewno nie dziala tak jak opisują to producenci,
może poprawić libido itp. ale jeżeli chodzi Ci o wpływ na mase itd. to sobie odpuść

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-08-30 00:24:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 435
ok a czy proponowalbys mi cos jeszcze dokupic? czy to wystarczy co mam? napisz na prv jakie piwko pijesz i gdzie wysłac? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402333
na razie zostawił bym jak jest,
piwa nie lubię więc obejdzie się bez, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 435
ok w kazdym razie dzieki wielkie za pomoc :) Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition – Creatine micronized powder-czy coś do tego dodać.

Następny temat

Suplementacja w sztukach walki

WHEY premium