SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w dawkowaniu oraz ułożeniu długiego cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 350
1. WIEK: 24
2. WAGA: 85-86
3. WZROST: 171
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: 125
-udo: 69
-talia: 82
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 10lat
6. DIETA:
-białko: 4,5g/kg
-węglowodany: 3,5/kg
-tłuszcz: 1.2/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 5 cykli przebytych głownie na bazie deca , Enan meta . Ostatni cykl leciał Enan + deca + meta po tem deca została zamieniona na bolda
8. TRENING: 5x
9. CEL CYKLU: masa dosyć dobrej jakości
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 5 miesięcy temu tak jak wyżej napisałem Enan deca /bold meta
11. POZIOM BF%: 9
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: bd
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad

Witam .
Tak jak w temacie chciał bym poleciec coś na masę dobrej dosyc jakości , chciałbym aby cykl trwał około 6 miesięcy po tem redukcja . Myślałem aby połączyć ze sobą jakoś bold , suste , proviron , prop , metę i oxe . Tylko nie wiem jak za to sie zabrać aby wszystko było w miarę sensowne no i czy można połączyć wogole jakoś te środki oczywiście wchodzi w grę jakies inne zestawienie ale chciał bym aby bold był napewno .
Z góry dziękuje za pomoc i sensowne wypowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15677 Napisanych postów 64474 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 548529
Susta + bold - jedno z moich ulubionych combo :)

Cyklicznie możesz polecieć winstrol lub dać dłużej turanabol.

Później jak piszesz - przejście na prop+oxa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3901 Napisanych postów 26887 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450023
Provi nie musisz dodawać, zostaw do pct, tam lepiej się przyda. 6miesięcy masa na saa a potem dalej redu na saa? Tak co nie? Czy łącznie masa i redu 6miesięcy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1452 Napisanych postów 10225 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84257
Może też być prop + tura jak nie uda się wyrwać dobrego anvaru na koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 350
Zioekt . Tak chciał bym 6 miesięcy zrobić masy ale tak wiesz na spokojnie po tem redukcja dużo nie trzeba mi na redukcji szybko pale tłuszcz itp . Redukcje wiem jak zrobić przeszedłem już to i start w tym roku mimo ze byl to pierwszy stary zrobiłem naprawdę duże szol na zagranicznej scenie ;) muszę jednak nadrobić trochę masy głownie skupiam sie na nogach teraz kolesie którzy wygrali ze mną mieli mega nogi i oraz to otarłem sie o podium ;) także chce poleciec masę w miarę na spokojnie ale żeby długo to trwało . No i pomoc w dawkowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Fatchum
Zioekt . Tak chciał bym 6 miesięcy zrobić masy ale tak wiesz na spokojnie po tem redukcja dużo nie trzeba mi na redukcji szybko pale tłuszcz itp . Redukcje wiem jak zrobić przeszedłem już to i start w tym roku mimo ze byl to pierwszy stary zrobiłem naprawdę duże szol na zagranicznej scenie ;) muszę jednak nadrobić trochę masy głownie skupiam sie na nogach teraz kolesie którzy wygrali ze mną mieli mega nogi i przez nie otarłem sie o podium ;) także chce poleciec masę w miarę na spokojnie ale żeby długo to trwało . No i pomoc w dawkowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3901 Napisanych postów 26887 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450023
jakie dawki wcześniej leciały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szczerz nie pamietam mam zapisane a w pracy jestem ;) ale z tego co kojarzę ze Enan 250 co 4 dni deca 250mg co 6 dni po tem jak bolda wykręciłem to 750week i suste tez 750 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No i co do bolda to tez słyszałem ze można na początku zrobić tak zwana fazę ładowania przez pierwsze 2 tyg Przyjmując w granicach 800-1000mg i po tem zejść do normalnych dawek jak 300-500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
300 czy 500 to nie jest normalna dawka na boldku 700 w górę to normalna dawka.

Jak leciało wcześniej tak, to zacznij od 500 testo week i grama boldka, cyklicznie orale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wrzuci na początek tez jakiegoś propa aby szybciej czuć działanie teścia bo suste za nim sie rozkręci to tez trochę minie co o tym myślisz ?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omka solo - pierwsza masa

Następny temat

kombo masa pierwsza klasa

Fruzelina