SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105
Witam chodzę 4 miesiące na siłownie i póki co chyba się rozruszałem,ogolnie schudłem juz 40 kg i ciężko mi jakoś jeszcze dychę zbić. Doszedłem do wniosku że chcę zacząć cykl ale nie wiem co wybrać bo przeważnie wszyscy mają odwrotny prodblem co do mojego mianowicie próbują osiągnąć masę a ja stracić i z tegoż właśnie powodu nie wiem co dobrać. Od nowego roku mam zamiar zeżreć klembuterol i zamiast 5 dni silka bedzie 3 dni silka a 2 aeroby no ale co dalej co będzie odpowiednie dla mnie aby uzyskać rzeźbę,na sile aż tak bardzo mi nie zależy. Jedni mówią że Deca+Winstrol drudzy że rip 250 z malaya bedzie ok. Ogólnie każdy mówi co innego Proszę was o pomoc i pozdrawiam !
1. WIEK:25
2. WAGA:100
3. WZROST:193
4. WYMIARY:
-biceps:39
-klatka:110
-udo:58
-talia:92
5. STAŻ NA SIŁOWNI:4 mies
6. DIETA:
Ciężko określić (ubogo węglowodanowa,nisko tłuszczowa,wysoko białkowa)
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:5 razy/tydzien
9. CEL CYKLU:Rzeźba
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:Brak
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):Tycia
13. STAN ZDROWIA:Świetny
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:Łysienie genetyczne
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:90
-martwy ciąg:80
-przysiad:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105
Ok jeszcze jedno pytanie żeby nie zakładać nowego tematu, Wskaznik BMI na poziomie 23 jest optymalny do rozpoczecia cyklu? Dodam że z pewnością jest dobrze obliczony bo robił to dietetyk za pomocą maszyny przypominającej wagę. Mi też wychodziło mniej więcej tak.
Czy Taka informacja w czymś pomoże ? Nie chce robić niczego na wariackich papierach więc pytam.
Mężczyzna 25 lata
Wzrost 192 cm, waga 104,10kg,
Aktywność fizyczna duża

Dane z analizy składu ciała:
23,10% - zawartość tkanki tłuszczowej
76,7 kg - zawartość tkanki mięśniowej
57,30% - zawartość wody
2 - tkanka tłuszczowa otrzewna
17 lat - wiek metaboliczny
4,0kg - masa kości
Podstawowa Przemiana Materii
PPM = 2317 kcal
Całkowita Przemiana Materii
CPM = 4170 kcal

Ustalona dieta redukcyjna na poziomie 2500 kcal
Dieta o podwyższonym poziomie białka.


Zmieniony przez - Konrad1988 w dniu 2014-01-25 09:04:13

Zmieniony przez - Konrad1988 w dniu 2014-01-25 09:11:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4602
Zapraszam do działu dieta :) 4 miesiące siłki a juz zza wspomagacze ? Daru sobie skup sie na misce aerobach do tego nie potrzeba ci wspomagaczy tylko zawziętości i dążeniu do celu

zapraszam do zapoznania się

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html

Zmieniony przez - Dawidoo22 w dniu 2013-12-13 11:35:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105
Nie chodzi mi główne o schudnięcie bo schudnąć można i bez clena ale poprostu chcę zacząć cykl i potrzebuję pomocy fachowców,a czy powinienem czy nie hmmm nie chciał bym aby to był główny temat dyskusji. Bo każdy wie jak jest i nie każdy bierze wspomagacze po 5 latach na siłowni. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4602
Nie da sie jednoczesnie chudnąc i budowac mieśnie :) pozdrawiam może ktos ci pomoże :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
napisze ci tak możesz zaczać cykl ale co z tego jak dodasz trochę miesa ale i tluszczu co w sumie wyjdzie dalej lipa moim zdaniem zbij maksymalnie tluszcz i wtedy wskoczysz na bombe chyba że juz tak chcesz to zacznij od testa propinat 1-8 100mg e2d

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105
Tak właśnie chcę zrobić,pierwsze zbić tłuszcz klemem a potem normalny cykl. Tylko co będzie dla mnie odpowiednie aby znowu nie zalać się tłuszczem bo jakies konkretne dietowanie na cyklu chyba raczej odpada.

Zmieniony przez - Konrad1988 w dniu 2013-12-13 11:54:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Konrad1988
jakies konkretne dietowanie na cyklu chyba raczej odpada.


To właśnie właściwa dieta decyduje o wszystkim. O tym czy chudniesz czy robisz recomp czy nabierasz masy, jakiej jakości jest ta masa, jaki procent z nabranych kilogramów to jest mięso a jaki tłuszcz i woda.

Środki możesz brać jakie chcesz, możesz dojść do kosmicznych dawek ale bez właściwej diety to nie osiągniesz nawet 20% zamierzonego celu.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105
Diete mam chyba właściwą,poprostu nie slodze ograniczam weglowodany jem 3 spore posilki o identycznych porach czyli co 4 godziny 9-13-17 plus owoce/warzywa pomiędzy ot cała dieta a jednak działa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4602
To nie dieta tak powinien jeść typowy kowalski :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5621
e tam gadacie, laduj bombe schudniesz naladujesz miecha i nawet nie bedziesz musial na silke chodzic, magia

Zmieniony przez - psychu w dniu 2013-12-13 12:18:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Metanabol

Następny temat

Badania testo i AIAT

WHEY premium