SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc techniczna w sprawie tatuażu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
Witam!
Miguel Cotto posiada tatuaż na lewej piersi.
I właśnie tu zaczyna się tu mój problem, chciałbym się dowiedzieć coś na jego temat, ponieważ podoba mi się i chcę taki identyczny sobie zrobić. Proszę o pomoc!
Co to jest za postać, co oznacza i inny przekaz?
Pozdrawiam Tomek


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
Dzięki przyda się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
Planujesz sobie zrobić tatuaż mimo, że jak na razie nie wiesz co on oznacza i czy w ogóle niesie ze sobą jakiś przekaz? To pytanie nie jest atakiem z mojej strony, pytam bo ciekawi mnie Twoje podejście do tatuowania się.

Strona startowa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
Owszem chciałbym zrobić sobie taki tatuaż ponieważ bardzo mi się podoba i jest inny. Założyłem ten temat aby dowiedzieć się coś więcej na jego temat. Na pewno nie będę się tatuować nie wiedząc co mój tatuaż oznacza. Jest to decyzja na całe życie i trzeba ją przemyśleć pod każdym szczegółem. Chcę zrobić sobie tatuaż ponieważ jest pewna osoba której chcę oddać szacunek właśnie w taki sposób. I tatoo Miguela dobrze by to pokazywało. Trochę jeszcze bym go z tuningował dodając napis. Pozdrawiam Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 61
Poszukaj w googlu wzorów azteckich , wydaje mi się że to te klimaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten tatuaz robil juan salgado, masz go tu na fb https://www.facebook.com/juansalgadoart napisz do niego na pw wysylajac mu te fotke i ci powinien odpisac.

ps: tylko pisz mu po hiszpansku a nie polsku tlumacz ci pomoze.
napisz mu najlepiej na maila [email protected] moze ci szybciej odpisze.

Zmieniony przez - Destron w dniu 2013-10-22 18:09:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
Wielkie dzięki posłucham waszych rad. Dziękuję !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4030
Jeśli chcesz mieć po prostu taką samą dziarę to nie musisz pisać do kogoś tam... Wystarczy dobre zdjęcie tatuażu a każdy przyzwoity tatuażysta zrobi ci identyczną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
Masz rację ale ja chcę coś się dowiedzieć na temat tego tatuażu. Co znaczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4030
W takim razie poszukaj jakichś lepszych tatuażystów jest ich pełno w Polsce. Możesz do nich napisać, większość powinna wiedzieć. Jeśli znajdę czas to popytam znajomych. Zresztą ten tattoo nie musi nic znaczyć dla innych może tylko mieć jakieś znaczenie dla tego co go nisi.

Zmieniony przez - sadistical w dniu 2013-10-23 20:58:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc techniczna na temat tatuażu

Następny temat

zakwasy

WHEY premium