SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pomoc przy wyborze atlasu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 31
Witam zamierzam sobie kupić atlas jeden z dwóch poniższych:
1. ATLAS BMG 4300 http://allegro.pl/atlas-do-cwiczen-bmg-4300-body-sculpture-fvat-raty-i3408047652.html

2. Atlas treningowy HMS Tytan 5 http://allegro.pl/atlas-do-cwiczen-hms-tytan-5-wysylka-0-zl-i3407199299.html

Który wg. was bardziej nada się do użytku, bardziej solidny?
Czy ktoś z was go ma, bądź ćwiczył na takim.
Jaki jest wyciąg dolny? Chodzi mi o podparcie do nóg podczas przyciągania wyciągu dolnego siedząc (plecy), czy takowe jest i czy jest wygodne. Na zdjęciach nie widać takiego podparcia po prostu jest blaszka poziomo, ale na niech chyba trudno się podeprzeć.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 642 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14021
Nie kupuj atlasu bo zmarnujesz pieniądze i wolną przestrzeń w domu. Kup normalny sprzęt: gryf, obciążenie, ławkę, stojaki, drążek..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 564
Dokładnie, lepiej wolny ciężar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 941 Napisanych postów 38189 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 296761
kup za ta kase j/w sztange ławke i hantelki z obciazeniem wiecej rzeczy zrobisz , no chyba ze juz posiadasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Sztangę, ławkę, hantle, drążek mam ale do ćwiczenia pleców i kilku ćwiczeń przydał by mi się atlas, kwestia tylko który był by solidny tak abym nie żałował pieniędzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6351 Napisanych postów 141865 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1082037
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 642 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14021
Przepraszam, ale co rozsądnego można robić na atlasie na plecy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Na przykład ściąganie wyciągu górnego, przyciąganie linki wyciągu dolnego w sadzie itd. Rumcajs wstawiłem przecież linki z allegro. A o Tytanie 5 nie ma opinni, są do trochej innej wersji, a do BMG opinnie są trochę podzielone z tą solidnością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
norbiplx
Na przykład ściąganie wyciągu górnego, przyciąganie linki wyciągu dolnego w sadzie itd.

Jak nie ćwiczysz kilka lat i nie jesteś na pewnym etapie, to są dla Ciebie nieprzydatne ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 941 Napisanych postów 38189 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 296761
jesli chcesz kupić atlas tylko po to zeby cwiczyć plecy , to kup lepiej pojedynczy wyciag , duzo tanszy , a i tak lepiej cwiczyc na wolnych ciezarach , całe plecy zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ćwiczę kilka lat, ale ćwiczenie pleców było tylko przykładem, chcę atlas dla urozmaicenia swoich ćwiczeń w kolejnych cyklach. Ponadto wymienione atlasy mają także modlitewnik, wiem że osobno wyjdzie on grosze, ale chcę mieć wszystko w 1 aby nie zajmowało mi całej przestrzeni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

Posiłek przed i po treningu