SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy planie treningowym

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 557

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Waga

60

Wzrost

175

Cel treningowy

Zbudowanie siły i wytrzymałości

Staż treningowy na siłowni

Brak

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

K

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 191
Chcę zacząć trenować na siłowni ale nie jestem pewny jaka metoda treningów będzie najlepsza. Do tej pory moje zaplecze to wyłącznie kalistenika. Posiadam plan treningowy FBW (dipy, pompki, podciągnięcia i ćwiczenia izometryczne) Trenuję w domu. Chciałbym dodać do tego treningi siłowe jednocześnie nie rezygnując z ćwiczeń kalistenicznych. Tutaj pytanie jak to powinienem rozłożyć? Przykładowo 2 treningi tygodniowo FBW i 1 trening na siłce czy może łączyć te treningi ''na raz'' w jeden dzień lub zmieniać treningi co tydzień? Np. 1 tydzień trening w domu a potem kolejny tydzień siłownia i tak na zmianę? Moim celem jest głównie zbudowanie wytrzymałości i siły wraz z kondycją (bieżnia itp.) Diety jako takiej nie mam ale staram się trzymać michę. Dziennie 3k kalorii 100-120 g białka. Sporo tłuszczy i węgli.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
Ja bym dał w tygodniu 2 siłowe i 2 kalisteczniczne.ewebtualnke połączył fbw z kalistecznika na jednym treningu. A w fbw głównie położył nacisk na nogę

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czym podbić kalorie?

Następny temat

Powrót do treningów po kontuzji

WHEY premium