SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy planie i ćwiczeniach

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 367

Formularz - Proszę o pomoc

16

Mężczyzna

Waga

100 kg

Wzrost

190 cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok. 25%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Wstaję o 7 rano, w weekendy o +/- 10. Szkoła do 15. Wieczorem dość często gra w piłkę, lub jakaś przejażdżka rowerem. Kładę się spać o 22-23.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Jazda rowerem, gra w piłkę. Pół roku ćwiczeń na własnoręcznie zrobionym atlasie i ławeczce treningowej

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Nie stosowałem diet. Obecne odżywianie to poprostu kanapki, obiad, płatki śniadaniowe itp.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Problem z kolanami

Stosowana lub planowana suplementacja

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10
Czy pomoglibyście z dietą i ćwiczeniami? Teraz jak i wcześniej nie stosuje diety. Mam niestety trochę brzucha i nieco większy biust. Mam też delikatne problemy z kolanami. Gdy dłużej siedzę ze zgiętymi nogami to bolą mnie kolana, dość mocno i muszę je wyprostować
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2856 Napisanych postów 51081 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 344420
Zapraszam do lektury postow podwieszonych, alternatywa jest skorzystanie z platnych uslug trenerow/dietetykow - tu obaj moderatorzy, lub oferty po treningu.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE . KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 9 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie witaminy/izotoniki/spalacze/białko ??

Następny temat

Redukcja na LC do sprawdzenia

injelly