SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
Witam ćwiczę ponad 2 lata ale dopiero od tygodnia staram się odżywiać w miarę zdrowo :) wygląda to tak :

Pierwszy posiłek : 7;00
- Jajecznica z 3 jajek około 375 kcal i 35 g białka (smażona na oliwie z oliwek)
- Jogurt naturalny 150 kcl 10 g białka

Drugi posiłek : 10;40
- 4 kromki chleba razowego 400 kcal 14 g białka + serek almette 100 kcal 3g białka + ogórek zielony. Razem około 520 kcal 20 g białka

Trzeci posiłek (obiad) : 14;00
- Pierś z kurczaka 200 g 200 kcal 40 g białka
- 80 g makaronu 320 kcal 10 g białka
- sałatka ogórek,pomidor,sałata + oliwa z oliwek. około 100 kcal

Czwarty posiłek (przed treningiem) 17;00
- koktajl z banana 160 kcal 2g białka + jogurt naturalny 150 kcal 10 g białka
- Płatki owsiane 370 kcal 13g białka + 150 ml mleka 90 kcal 5g białka.

Piąty posiłek (po treningowy) 20;00
-Jajecznica 3 jaja 375 kcal 35g białka (smażona na oliwie z oliwek)
-Twaróg chudy 125g 130 kcal 30g białka

Razem wychodzi około 2900 kcal 200g białka

Trochę dużo kalori chyba wychodzi :_) moim głównym celem jest rzeźba
moje treningi wyglądają tak; po - siłownia. wt - aeroby. śr - siłownia. cz- aeroby. piątek siłownia. sob aeroby. nie odpoczynek.

Waga 87 kg
wzrost 187 cm
biceps 40
klatka 115 cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
chhba nie duzo. duzy chlop do tego silka i bieganie. liczyles swoje zapotrzebowanie? policz i sam zobaczysz ile Ci wyjdzie. musisz urozmaicic zrodlo bialka, rozne miesa i ryby a nie tylko kurczak i jajka. serek almette wywal. w poslku po treningu przydalo by sie jakies zrodlo wegli, mozesz tam wrzucic ten koktajl z banana z 4 posilku. nastepnym razem wrzucaj diete jako zrzut z kalkulatora http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie
latwiej cos wtedy podpowiedziec bo jest to bardziej czytelne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
Czyli mam zabrać koktajl bananowy z 4 posiłku i dodać do po treningowego :D czy mam pić 2 takie koktajle :) aa czy mogę też czasem zamiast tej piersi wcinać makrele wędzoną :D co będzie lepsze na obiad makaron czy może ryż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
Jeszcze jedno jak już wywalę ten serek almette to czym mam smarować chleb ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
maslem
dodaj do tego jakis ser mozzarella albo plesniowy. mozesz tez wedline wlasnej roboty robic, nie wychodzi drogo a jest 100 razy lepsza.

o koktajlu bananowym myslalem zeby przeniesc z 4 na 5 posilek. po treningu jakies weglowodany by sie przydaly. makrele mozna od czasu do czasu. pamietaj jednak ze masz jeszcze wolowine, wieprzowine, inny drob jak indyk, tak samo rozne ryby. makaron, ryz, kasza, ziemniaki stosuj zamienie. dobra dieta to dieta urozmaicona.

pasowalo by jednak zebys zrobil zrzut z tego kalkulatora kalorii, bedzie wszystko lepiej widac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
Proszę :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
troche slabo widac :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
Suma dobowa: 3066 kcal 167 g białka 229 g węglowodanów 157 g tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
no slabo widac. teraz policz jakie masz zapotrzebowanie i porownaj sobie. jak dla mnie powinienes byc na minusie czyli ok jezeli chcesz robic rzezbe. o ile ten minus nie jest za duzy. reszte tak jak pisalem, musisz urozmaicac. 2 razy w ciagu dnia jesz jajka a mozna by znalezc cos innego. zastanowil bym sie tez nad zamiana jednych aerobow na interwaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
co mogę wrzucić zamiast jajek :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
mieso, ryby, dobre sery tzn prawdziwe sery a nie produkty seropodobne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdze nia

Następny temat

problem z niewielką redukcją i dietą

WHEY premium