SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przed planowanym cyklem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 405 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9353
Sorki chodziło mi o deke nie bolda :(
Czy deka wpływa negatywnie na stan psychiczny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wpływa na popęd niekorzystnie a jak zaniedbasz prolaktyne to wogle pała nie działa więc pod tym względem działa na psychike ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Dziwie się, że nikt nie odradza mu dokładania kolejnych i kolejnych środków na redukcji. Redukcja to redukcja, za redukcję odpowiada deficyt kaloryczny a nie wielkość środków. Środki pomogą Ci poprawić samopoczucie, utrzymać masę mięśniową i jej nieco zbudować, ale za dużo nie zbudujesz mając do dyspozycji 2300 kcal ważąc 100 kg. Spokojnie mógłbyś robić redukcję na samym testosteronie, a resztę środków zostawić na masę, gdy już dojdziesz do wagi ok. 86 kg. Do redukcji potrzebny jest czas. Jedni obcinają kalorie do 1000 albo 500, drudzy zwiększają środki i dodają nowe. Obie opcje nie wydają się być optymalnymi. Jeśli się mylę, to mnie poprawcie.
Zgodzę też się z kolegą, że skoro redukujesz już 4 miesiące, to mógłbyś wejść na zero kaloryczne chociaż na 10 dni (około 3200 kcal, skoro ważysz 100 kg?), a tydzień wcześniej np. zrobić deload. Mariusz Tomczuk robi deloady, a jest na bombie i nie ma w tym nic dziwnego, a sam mówisz o kolanie.


Zmieniony przez - parej w dniu 2021-02-07 22:05:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1135 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28536
Neonix_PL
Ponoć deka wywala estrogen to bold w tej dawce będzie jako IA mi służył.
Zrobię badania krwi pod koniec lutego, jak estro będzie ponad normę to zwiększę bolda.
Czy to prawda, że bold zakłóca dobry stan psychiczny i można po nim się kiepsko czuć?


Powiedz mi skąd wziąłeś to, że deca wywala estrogen. Które receptory masz na myśli? E1, E2, czy E3?


Inna sprawa bold jako IA to nieporozumienie jakieś co mówisz. Metabolit bolda ingeruje tylko w aromatazie znajdującej się w adipocytach, przez to Ci co posiadają ich dużą ilość będą czerpać z tego benefity po prostu w postaci mniejszej aromatyzacji pochodzącej z tkanki tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Helionus
Neonix_PL
Ponoć deka wywala estrogen to bold w tej dawce będzie jako IA mi służył.
Zrobię badania krwi pod koniec lutego, jak estro będzie ponad normę to zwiększę bolda.
Czy to prawda, że bold zakłóca dobry stan psychiczny i można po nim się kiepsko czuć?


Powiedz mi skąd wziąłeś to, że deca wywala estrogen. Które receptory masz na myśli? E1, E2, czy E3?


Inna sprawa bold jako IA to nieporozumienie jakieś co mówisz. Metabolit bolda ingeruje tylko w aromatazie znajdującej się w adipocytach, przez to Ci co posiadają ich dużą ilość będą czerpać z tego benefity po prostu w postaci mniejszej aromatyzacji pochodzącej z tkanki tłuszczowej.


Nawet 30% deki może konwertować do e2
jakiś czas temu koleś na YT mówił że boks do e1 może konwertować akurat z tym jedno źródło widziałem i sam typ mówił że normalnie nikt e1 nie bada więc stąd brak danych


Zmieniony przez - GymAddiction w dniu 2021-02-11 14:03:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 405 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9353
Kolejne pytanie.
W połowie czerwca miałem zacząć robić odblok, aby odpocząć przez 3 miesiące.
Ale dochodzę do wniosku czy nie lepiej przed kolejnym cyklem zrobić sobie mostek przez te 3 miechy.
Planuję podawać długiego teścia 250mg e7d.
Czy to będzie dobre założenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7302
Jak nie chcesz robić pct a chcesz odpocząć/wyregulować badania to mostek możesz zrobić, test w granicach 200mg week lub jak masz pewne HCG to dałbym solo na 5-6tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 405 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9353
Mam kolejne wyniki badań krwi do Waszej interpretacji.

Przypomnę, że lecę:
teść enantat - 375mg e4d
boldenon - 125mg e4d
deka 250mg e4d





Widzę, że jak zwykle prolaktyna do zbicia oraz po zmniejszeniu dawki bolda
estro podskoczyło z 0 do 19.
Czy poza prolaktyna jest wszystko OK?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 90 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12982
Jak długo lecisz już bolda?Hematokryt lekko w górę poza tym nie jest źle. Sam lecę bolda i testa 1:1 i za miesiąc planuje badania. Swoją drogą niezły ia z tego bolda. Fajnie go na redukcje wrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 405 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9353
Lecę od 01.01.2021, czyli od początku cyklu.
Było przez pierwszy miesiąc 1:1 bolda z teściem, ale zbiło mi estro do 0.
I lecę teraz od lutego 1:2:3 bold-deka-teść i jest estro po środku widełek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prima z dna

Wiecej