SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przed planowanym cyklem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 405 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9353
lodzianin1
jak wyżej konieczna redukcja i miska do zmiany 30% z tłuszczy niszczy ci zdrowie , prl na pewno do sciągnięcia bo będziesz chodził jak baba po obejrzeniu tytanica i padnie libido
tym wynikiem wątroby nawet nie ma co sobie głowy zawracac



Mogę teraz bezpiecznie od jutra wchodzić na cykl z tymi wynikami?
A czym tą prolaktynę ściągnąć najlepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7302
A kto ci zagwarantuję że możesz wejść "bezpiecznie" na cykl z tymi wynikami? Jak dla mnie redukuj bez niczego ewentualnie później możesz dać podkład z testa solo przy niższym bf, saa nie są obojętne dla lipidów. Na prolaktyne cabaser/dostinex


Zmieniony przez - makers1020 w dniu 2020-12-31 21:39:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
Możesz spokojnie wchodzić , pod warunkiem ze dieta totalnie do zmiany. Na Twoim miejscu bym najpierw wszedł dobrze w dietę a powiedzmy po miesiącu wszedł na towar. Lipidy nie są złe tylko tragiczne. Dieta dieta i jeszcze raz dieta plus do tego wiadro supli na poprawę lipidów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 405 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9353
A czy całkowite lub w większe części odstawienie alkoholu może wpłynąć na poprawę tych wyników, w szczególności prolaktyny?
Lubię sobie co drugi dzień walnąć 200ml czystej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7302
W pewnym stopniu może wpłynąć ale jednorazowo zbij ją cabaserem później po odstawieniu alkoholu może będzie trzymać się w widełkach. Ja np gdy byłem na offie też musiałem kontrolować prolaktynę bo od zawsze mam trochę podbitą a nie spożywam alkoholu w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 405 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9353
Kupię sobie apteczny Dostinex.
Ile go kupić i jak dawkować aby było ok.
Czy żeczywiście ma takie skutki uboczne jak piszą?

Czy lepiej Cabaser od dila?


Zmieniony przez - Neonix_PL w dniu 2020-12-31 23:18:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94065 Napisanych postów 363901 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667490
Jakie skutki uboczne ma dostinex?
Teraz wystarczy jedna tabletka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 405 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9353
lodzianin1
Jakie skutki uboczne ma dostinex?
Teraz wystarczy jedna tabletka

Dostinex – skutki uboczne
Zaobserwowane na skutek działania leku Dostinex skutki uboczne to bardzo często: wady zastawkowe serca (w tym fala zwrotna) i zaburzenia powiązane (zapalenie osierdzia, wysięk do osierdzia,). Często: niedociśnienie ortostatyczne. Niezbyt często: skurcz naczyniowy palców rąk, omdlenia, kurcze mięśni kończyn dolnych, świąd, u kobiet niemiesiączkujących zmniejszenie stężenia hemoglobiny w trakcie pierwszych kilku miesięcy po wznowieniu miesiączkowania, zwiększone libido, duszność, łysienie, wysypka, obrzęki. Rzadko: zmęczenie i (lub) znużenie mięśni, alergiczne reakcje skórne. Bardzo rzadko: zwłóknienie płuc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94065 Napisanych postów 363901 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667490
Kolego ale my bierzemy tego leku doslownie symbolicznie u ciebie stawiam ze 1 tabletka zalatwi sprawe, jak by prl dalej szybowalo to pewnie wystarczy tabletka raz na 14 dni
Przy tym dawkowaniu nie slyszalem nigdy o skutkach ubocznych

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7302
Ja stosuje cabaser (ta sama substancja czynna) średnio raz w miesiącu i nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych, sporadycznie się zdarzy że trochę głowa pobolewa i to wszystko. Bardziej się martw cholesterolem trzeba zająć się nim priorytetowo a nie skutkami ubocznymi dostinexu, każdy lek ma jakieś skutki uboczne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prima z dna

Następny temat

3 cykl test DNA 300 Enanthate plus Turanabol

WHEY premium