SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc-poprawki-wskazówki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2351
Witam, zaczynam cykl masowy i skupiłem sie w 100% na ułożeniu skonstruowaniu diety na dobrych i standardowych produktach.]
Układałem ją bez niczyjej pomocy i sądze ze mozna w niej troche zmienic,ulepszyć ja.
Aktualnie waze 75kg 8.22%tkanki tłuszczowej Wiek 21lat - wyniki siłowe klatka 125-martwy 175- przysiad 185.

zarzucam foto dietki i czekam na wasze instruktarze dzieki i POZDRO !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
za dużo białka zmniejsz do 2 g
to samo z tłuszczem zmniejsz do 1-1,5 g
Laysy.....
warzywa są ?
staraj się urozmaicać, bo jałowa ta dieta bardzo
Wrzuć jakieś źródło omega 3 : ryby tłuste, orzechy, olej lniany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2351
ale jakie składniki mam zastąpic.? warzyw nie wliczam tylko owoce :) zamiast kurczaka wrzucam ryby albo stek wołowy orzechy jeść same ??? czipsy były na dobicie kaloryczne bo nie miałem pomysłu ,dlatego licze na wasza pomoc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
nie ma nic gorszego jak dobijać kalorie syfem typu chipsy. możesz spokojnie dobijać kalorie np. przekąskami między posiłkami typu wafle ryżowe. dieta bardzo monotonna, jak popuri stwierdził.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
orzechy jako przekąska mogą być, a nie chipsy właśnie

kombinuj, gotuj, eksperymentuj, dział kuchnia

Źródła białka: mięsa:( pierś z kurczaka, wołowina, podroby, udka, wieprzowina: karczek, schab), ryby (głównie słonowodne: śledź, łosoś, pstrąg, dorsz), mleko, jaja, twaróg, serki wiejskie, jogurty naturalne.
Źródła węglowodanów: ryże, płatki owsiane, makarony pełnoziarniste, ziemniaki, kasze, pieczywo pełnoziarnisty
Źródła tłuszczy: tłuste ryby, olej lniany, jajka, oliwa z oliwek, orzechy, masło, olej kokosowy, sery podpuszczkowe, olej rzepakowy


Zmieniony przez - popuri w dniu 2014-09-25 16:12:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Jedzenie sniadania i polozenie sie dalej spac

Wiecej