SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc od biegaczy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2141
Witam, od jakiegoś czasu biegam 2 razy w tygodniu, czwartki długie dystansy, a niedziela sprinty. I cały czas bez problemu, aż do tej niedzieli kiedy to ponaciągałem mięśnie. Prawdopodobnie zła rozgrzewka, co oczywiście się już teraz zmieni. Ale kupiłem sobie też maść BENGAY i pojawia się pytanie. Smarować sobie mięśnie przed bieganiem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2141
Podbijam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak boli tak, jak przestanie boleć wystarczy rozgrzewka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2141
A jak będę smarował bez bólu te dwa razy w tygodniu, da to coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maść nie zastąpi rozgrzewki ! Smarować możesz jak nie boli te 2 razy w tygodniu ale według mnie to strata kasy. Nie wiem czy wiesz że zbyt częste nakładanie maści rozgrzewających na skórę może powodować skutki uboczne. Bengay który kupiłeś jest tylko marną kontynuacją maści sprzed 10 lat :) Obecna jest dużo słabsza ze względu na powikłania po stosowaniu tej "starszego typu" zbyt często. Dodam że bengay kilkanaście lat temu był i tak mniej rozgrzewającą maścią niż ABC :) A obecna nie wiem czy rozgrzewa nawet w 20% tak jak ta starsza.

Zmieniony przez - AIE w dniu 2013-04-30 16:09:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2141
Okej, dzięki za pomoc. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
za mało rozgrzewek zrobiles... odpoczynek i rehabilitacja jesli bardzo boli.. Polecam kupic masc Traumell ( nie jest drogi )

Pamietaj o rozciaganiu 20-30 minut !!! i po treningu

moderator sprinterek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rama 21 cali

Następny temat

Ocena treningu biegowego

Wiecej