SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc dla ziomka !!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609
a co myslicie zakupie czegos takiego jak meta , omka itp nie chodzi mi to o skutki zadne uboczne bo wiem co sie z tym wiaze ale czy dalo by cos przy jego wymiarach czy to bylo by marnotractwo pieniedzy jak sadzicie ?

jak wiesz co się z tym wiąże to dlaczego pytasz czy coś by te środki dały ?? powinieneś to wiedziec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6555
niech kolega ulozy sobie odpowiedni trening , i niech dietke ulozy, pomoga mu w tym dzialy trening oraz odzywianie. a skoro ma duzo pieniedzy to niech sobie kupi gainera bialko, ew kreatyne i bedzie ok.



Zmieniony przez - heheh123 w dniu 2008-03-25 18:24:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
a co myslicie zakupie czegos takiego jak meta , omka itp nie chodzi mi to o skutki zadne uboczne bo wiem co sie z tym wiaze ale czy dalo by cos przy jego wymiarach czy to bylo by marnotractwo pieniedzy jak sadzicie ?

zasadniczo, to meta była stworzona własnie dla osob "niedozywionych" jesli mozna to tak nazwać

powiedziałes ,ze wazy 50kg, ale przy jakim wzroscie

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
180 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609
180 cm in50 kg wagi lo koorfa .
to ja proponuje mu jakieś hard gainery i dużą michę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
No mowilem ze cialem nie grzeszy ale na klate 40 bierze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Nawet nie mysl o metce dla niego bo to strata kasy i tak nic nie zrobi na tym. Gainer tak jak specjalisci już mówili , może niech zmniejszy aktywnośc w ciągu dnia (jakas piłka czy cokolwiek niech zluzuje troche) i dietka i bedzie szło za 4 lata niech wróci tu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609
http://abckulturystyki.webpark.pl/szybka.htm może tu znajdziesz coś dla siebie jak chodzi o odżywki to gainbolic z olimpu był dla mnie bardzo pomocny
http://www.amocaluk.pl/sports-super-gainer-p-1511.html
http://www.szczepanski.net.pl/catalog/index.php?cPath=1_26
odżywki typu hard gainer są własnie dla osub które mają duże problemy z nabraniem masy to plus dieta i będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609
L. przecz. artykułów 0
i koniecznie poczytaj na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2192
Nie ma sensu! Zaleje sie woda. Banka mu spuchnie i tyle. ssa to niz zloty srodek zeby wygladac. To poprostu leki i trzeba umiec kozystac z nich. Nich pocwiczy ze 2 lata i niech wroci tu za te 30kg wiecej. Pozdrawiam

Cała Polska w Cieniu Śląska

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak odbloku

Następny temat

INTUICYJNE DAWKOWANIE

WHEY premium