SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc dla początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 659

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

16

Waga

64

Wzrost

175

Cel treningowy

ogólnorozwojowy

Staż treningowy na siłowni

0

Uprawiane inne sporty

piłka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

hantle,ławka,sztanga

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81
Cześć
Chciałbym Was prosić o pomoc w ułożeniu planu do ćwiczeń.Trochę już ćwiczyłem jednak efekty nie są powalające.Mam 175 i ważę 64kg. Ćwiczę w domu do dyspozycji mam 2x hantle,ławkę ze skosem górnym prasę do nóg i gryf prost 180cm.Chciałbym aby był to plan ogólnorozwojowy głownie biceps,klatka,plecy,brzuch potem triceps nogi.Jestem zupełnie zielony więc proszę o dokładne rozpisanie.Moje aktualne osiągi to 15 powtórzeń (uginanie łokcia) z hantlem 12,5 kg wyciskanie 10 powtórzen 40 kg na prasie na nogi 40 kg przysiady 15 x 35 kg.Jeśli byście mogli to napiszcie mi coś o odżywianiu.Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23963
Zacznij od ułożenia diety w dziale odżywianie
https://www.sfd.pl/Pierwszy_rok_treningów.Odświeżona_wersja!-t906985.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81
ok a co z planem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84553
nie bądz w gorącej wodzie kąpany, poczytaj bo nawet do tego linka nie zajrzałeś ,a w odżywianiu rzuciłeś temat ułóżcie mi diete -brawo za zaangażowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81
uwierz mi próbowałem ale zupełnie mi to nie wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84553
sądząc po ilości przeczytanych artykułów to mam wątpliwości ,najpierw czytaj tematy podwieszone potem pytaj ,tam wszystko jest ale jest jeden warunek trzeba CHCIEĆ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81
czytałem nie będąc zalogowany dla mnie jest to zbyt zawiłe jeśli umiesz wytłumaczyć to prościej to napisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84553
w linku który wkleił lakerr jest wszystko- jak trenować, jest link do ODŻYWIANIA ,gdzie wystarczy poczytać tematy podwieszone , a jak byś jeszcze chcial wzbogacić wiedze to jeszcze jest link na BODY-FACTORY- tylko czytać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81
Czy wystarczy że codziennie będę nabijał 3000 kcal dla mnie czy muszę zwrócić uwagę na białko itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84553
musisz trzymać makro najczęściej przyjmuje sie że B-1.8-2,2g/kgmc, T-1-1.5g/kgmc reszta węgle ale z tym to do działu odżywianie



Zmieniony przez - strzeleccc w dniu 2014-04-27 17:34:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81
czyli muszę trzymać białko węgla + kcal i wtedy pójdzie masa?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Warszawski Koks i ich Cardio???

Następny temat

Trening dla początkujących (wskazówka)

WHEY premium