SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc dla całkiem zielonego w temacie

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7483
Witam wszystkich, przyznaję się bez bicia że prawie nic nie wiem o crossficie. Chciałbym spróbować, proszę o pomoc w pokazaniu przykładowego treningu, wyjaśnienie bo szczerze mówiąc nie ogarniam tych skrótów Obecnie trenuję 3x w tygodniu I-klatka, bic, II- Plecy, tric, III-Barki, nogi. Oprócz siłowni trenuję 2x w tygodniu boks

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ale wszystko masz wyjaśnione w podwieszonych tematach. Jak sie czegoś nie wie to sie czyta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7483
W takim razie jak zacząć? Jakie ćwiczenia wykonywać? Czy mógłbym robić kilka obwodów po treningu który obecnie wykonuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrzuć jakieś info o sobie. Podaj maksy w podstawowych bojach. I jaki masz cel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7483
Zależy mi na poprawie wydolności spalenia trochę fatu.
Wyciskanie na płaskiej - 160 kg x 1
Przysiad - 170-180 x 5
Martwy ciąg - 190 x 1
Wyciskanie na barki z przodu - 75 x 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7483
\Zależy mi na poprawie wydolności i spaleniu trochę fatu.
Wyciskanie na płaskiej - 160 kg x 1
Przysiad - 170-180 x 5
Martwy ciąg - 190 x 1
Wyciskanie na barki z przodu - 75 x 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Okruch
W takim razie jak zacząć? Jakie ćwiczenia wykonywać? Czy mógłbym robić kilka obwodów po treningu który obecnie wykonuje?
Polecam lekturę Crossfir ze strony www.potreningu.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to masz tak: 3x w tygodniu trening siłowy i 2x boks. Czyli w sumie 5 treningów w ciągu tygodnia. To już jest jak dla mnie optymalnie i nie widzę dokładania kolejnych treningów na siłę. Jeśli natomiast chcesz zrobić WOD po treningu, to można, w zależności od Twojej wytrzymałości. Spróbuj po jednym z treningów (nie plecy) zrobić przez 20 minut ile dasz radę taki obwód:
5 podciągnięć
10 pompek
15 przysiadów
Jak to zrobisz to wrzuć tu wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7483
Dzięki Morales_37 postaram się wrzucić wynik w najbliższych dniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 129
możesz też wykonywać najprostsze interwały np 5 rund - 400m biegu w tempie ~4"/km, 20-30pompek (w zależności od możliwości). oczywiście bez przerw.

Go hard or go home...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7483
siema, spróbowałem tego WODa jest konkretny, robiłem chyba 9 albo 10 minut żeby mniej więcej ogarnąć, udało mi się zrobić 12 obwodów (chyba bardzo słabo) ale już na następnym treningu dam z siebie wszystko Dziękuję za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podciąanie na drążku.

Następny temat

Trening crossfit - czy dobry

WHEY premium