SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 157
Witam tak jak w temacie, otóż potrzebuje porady. Trenuje muay thai rok z przerwami, pare dni temu trener spytał się mnie czy nie mam ochoty pojechać na sparingi do innego miasta i tu pojawia się problem, otóż ważę 100kg przy 187cm wzrostu i to nie jest masa mięśniowa a powiedział bym ze 50/50 i nie wiem czy wybrać się bo jak dostanę kafara z ta sama waga ale umięśnionego to czy będę miał jakiekolwiek szanse kondycyjnie jak i siłowe? Jest sens?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam tak jak w temacie - "Pomoc".
Rzeczywiście, temat wszystko wyjaśnia.
Trenuje muay thai rok z przerwami [...] nie wiem czy wybrać się bo jak dostanę kafara z ta sama waga ale umięśnionego to czy będę miał jakiekolwiek szanse kondycyjnie jak i siłowe? Jest sens?
Bartek, ile Ty masz lat? 20? My którzy nie widzieliśmy Ciebie na oczy... którzy nie wiemy co potrafisz... nie mamy pojęcia o Twojej kondycji... nie wiemy jak wyglądają sparingi w tamtym klubie... mamy wiedzieć czy będziesz miał jakiekolwiek szanse kondycyjnie jak i siłowe?
Ufasz bardziej internetowym ekspertom niż swojemu trenerowi?
...



Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2018-11-15 18:00:58

Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2018-11-15 18:01:26
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 157
Słusznie... Proszę o usunięcie tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136781
50-50? To ile Ty masz tłuszczu, BF 30%

Co ma tłuszcz do umiejętności, Kownacki, bokser, nie ma 4 paka, myślisz że mu przeszkadza?

jeśli trener wierzy w Twoje umiejętności to on wie lepiej... To nie zawody, daj spokój, jedź się sprawdzić.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
To jest tylko sparing, u mnie kiedyś na siłowni było często, przyjeżdżali z okolicznych klubów i walczyli. Jedź nabierzesz doswiadczenia nawet jak oklep zbierzesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688
A z ciekawości. Masz kogoś Twoich gabarytów w klubie? To nie jest tak że trener chce Cię tam zabrać bo u Was w klubie nie bardzo masz z kim smarować?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Dziwne podejście. Ja sam szukam klubów i jeżdżę na sparingi żeby się udoskonalać i robić z różnymi przeciwnikami. Nikt cię nie zabije, a jedynie możesz na tym zyskać.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Jedź, nie p******.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 559 Wiek 23 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51806
Jak dostaniesz oklep, to bedziesz oklepany. Zdarza się. po to są sparingi, zeby nie dostawać oklepu na zawodach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uraz Kostki dłoni - Boks. Pomocy

Następny temat

barki drętwieją w gardzie - jakieś ćwiczenia?

WHEY premium