SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc >Dieta na masę . Brak pomysłów na podbicie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 432
Witam od 1 kwietnia mam zamiar przejść na masówkę lecz nie mam pomysłów na podbicie kalorii . Dodam że jestem po 4-5 miesięcznej redukcji dzięki której zbiłem 21kg.
Aktualne dane:
Waga 59kg
wzrost 175cm
wiek 15 lat
staż 1 rok
Moje zapotrzebowanie to 2500kcal nie wiem jak to zjeść , na redukcji jadłem 1000kcal i było ok .Proszę o pomoc w dograniu dietki .
Pozdrawiam Bolooo.

Boloo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2701 Napisanych postów 50582 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341165
wklej to zgodnie z instrukcją z postu podwieszonego bo tutaj nic nie widać.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 207
Nie widać nic na tych zdjęciach ale powiem Ci że dobrymi produktami by dobić kalorie to Oliwa z oliwek orzechy włoskie rodzynki suszone żurawina nasiona słonecznika migdały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 432
Prosze

Boloo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2701 Napisanych postów 50582 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341165
Dieta całkowicie do poprawy, zapoznaj się z postami podwieszonymi w dziale, przejrzyj jak wyglądają już poprawione diety. Serek wiejski jest ok jako urozmaicenie od czasu do czasu, nie jako podstawowe źródło białka w diecie.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 8 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 182 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3016
Zamiast serka dałbym twaróg półtlusty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny- z redukcji na masę

Następny temat

Budowanie sylwetki bez ogromnej diety na mase.

NutLove