SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc. Dieta na mase.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
Witam, chciałem się poradzić w sprawie ułożenia diety jako, że jestem praktycznie zielony...
Najpierw przedstawie jak wygląda mniej wiecej mój tydzień ;p
Postaram sie to zrobic w miate szczegółowo bo jak mówiłem jestem w tym zielonym i nie wiem co jest ważne...
Jeśli chodzi o śniadanie to jem 2 bułki z szynką lub np z masłem orzechowym czy np nutellą do tego kakao lub herbata z cytryną lub granulowana i tak co dzien, w szkole jem 2 bułki też np z szynką czy jakimś serkiem czy pasztetem pytanie z czym najlepiej aby przytyc a może z jeszcze czymś innym
Jeśli chodzi o obiad tutaj jest raczej kiepsko... rzecz w tym, że nikomu nie chce się robić porzadnego obiadu... więc wychodzi na to, że 2, 3 razy w tygodniu jadam zupy a tak to np ryba z ziemniakami i z jakosc surówką np z cz. kapusty a czasem jakiś fastfood w sobote i niedziele jakiś filet z kurczaka czy udko albo mielone etc.
na kolację praktycznie to samo co na kolacje 3 bulki z różnymi skladnikami czasem jakaś jajecznica roznie to bywa ;p
nie wiem czego sie wystrzegać a co dołożyć, chciałby jakieś prpozycje co do obiadu ale, coś co będzie dla mnie dobre i w miare szybko sie gotuje bo jak juz mowilem nigdy mi sie nie chce gotowac i nie mam tez za duzo czasu.


I jeszcze coś o mnie. Mam juz prawie 18 lat( za kilka tygodni) ważę ok 71kg na wzrost 180cm moze i ta waga nie jest taka zła ale w rzeczywisotści wyglada to gorzej, chudzina ze mnie straszna :D
Cwicze już piąty miesiąc i zamierzam tę diete połączyć także z jakąś odżywką a dokładnie myślałem o kreatynie tylko tez nie wiem czy kupic zwykłą czy z jakimś dodatkiem wpsomagającym.

Z góry dzięki za wszystkie porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
Czytałem z tego tych linków na prawdę dużo bo jest tam ogrom informacji, ale właśnie rzecz w tym, że moja sytuacja jest specyficzna. Gdybym miał własnego kucharza to nie miał bym problemu ale ja naprawdę nie mam czasu nie gotowanie potrzebuje jakąś dobrą dietę ale nie takie jak wszystkie...
Naprawdę bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
Naprawdę nikt nie jest w stanie nic doradzić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
jak mam Ci pomóc? czego oczekujesz?
mam zostać Twoim kucharzem?

słuchaj przygotowanie posiłków wcale nie jest takie pracochłonne, mi zajmuje 5 minut

potrzebujesz tylko stale mieć dostęp gotowych produktów w lodówce

poproś mamę żeby zawsze w lodówce było gotowe jakieś chude mięso - kurczak, schab itd
gotowane, pieczone, grillowane, smażone tylko od czasu do czasu
zawsze możesz się wspomóc tuną, odżywką

rzecz w tym, że Ci się nie chce..
a dla chcącego nic trudnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
Z tym, żeby to było w lodówce to nie ma problemu może niekoniecznie pomoże mi w tym mama bo gdyby miała czas to bym mi sama zrobiła obiad ale nie ma wiec nie robi ;p tylko mi nie mów, że ugotowowanie np fileta z kurczaka zajmie ci 5 minut chociaż na upratego to jeszcze mogę się zgodzić ale to tylko same smażenie a przygotowanie ? i chyba nie mam jeść samego mięsa? po za tym mówiłeś tylko o obiedzie a co z resztą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
jak jest gotowy to zajmuje 5 minut
pokroić warzywa, ewentualnie wyjąć mrożonkę i wstawić na parę, dodać kurczaka, oliwę i jest szama

jak gotujesz ryż to nie musisz przecież stać przy nim 20 min, w tym czasie możesz zająć się czymś innym

tak samo z filetem, zanim się ugotuje może i minie trochę więcej czasu, ale moje czynności z tym związane to max 5 min

zawsze można przygotowywać wszystko wieczorem na następny dzień jak się jest bardzo zapracowanym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść po siłowni, około godziny 20.00, 21.00

Następny temat

ww strawne

WHEY premium