SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc, plan, masa, bez ławeczki, konkretnie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 300
Witam, bo przyzwyczajeniu organizmu do obciążeń chcę przełożyć się z FBW, dieta mi już weszła w krew ! Myślałem, że będzie cięższa, więc prosiłbym o pomoc, mój problem jest taki, że nie mam ławeczki, atlas, sztangi, hantle, drążek. Potrzebuję drobnej pomocy, najciężej z klatką :)

Klata+Biceps+Brzuch ( Tutaj potrzebuję waszej pomocy, gdyż nie wiem jak zastąpić ławeczkę, jakieś kreatywne pomysły ) :) ?

Wiem, temat może wydać się banalny no ale mam problem poważnie z zastąpieniem tej ławeczki innymi ćwiczeniami, z góry dzięki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jaki masz sprzęt?
Bo nie doczytałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 300
Sorki dość niejasno napisałem posiadam atlas, sztangi, hantle, drążek, worek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Nie możesz kupić jakieś używanej ławki to jest jakiś duży wydatek ?
Lepiej wyjdziesz kupując taką ławkę niż suple na tym etapie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 300
W tym problem, że aktualnie nie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 300
Co powiecie o tym, zda się ? :)

-KLATKA-
a)Wyciskanie atlas 12x8x5x5
b)Motykli/Rozpiętki 12x10x8x6x4
c)Pompki szeroko 15x10 wąsko 8x4 na poręczy 5x3
d)Przenoszenie sztangielki w leżeniu 10x6x4
-BICEPS-
a)Uginanie przedramion ze sztangielkami 9x5x4
b)Uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc uchwyt młotkowy 8x6x6
c)Uginanie ze sztangą 6x6x10
d)Uginanie przedramienia ze sztangielką w oparciu o kolano 10x6x4
e)Zwis na drążku (sek) 30x20x10x5
-BRZUCH-
a)Brzuszki skośne wpół 10x14x10
b)Unoszenie nóg w zwisie na drążku 8x8x4
c)Skłony boczne ze sztangielką 6x4x4
d)Nożyce poziome 2x4x4x6
e)Dotykanie kostek leżąc 10x8x6x4

ROZCIĄGANIE:

Ułóż prawe ramie w poprzek klatki piersiowej. Lewą rękę zegnij w łokciu tak, aby prawy łokieć oparł się na lewym bicepsie. Teraz lewą ręką przyciskaj prawe ramię do klatki piersiowej. Wstrzymaj tak przez 15 sekund i powtórz ćwiczenie z lewej strony.

Ułóż prawą rękę z tyłu głowy i dotknij lewego ramienia. Lewą ręką złap prawy łokieć i powoli ciągnij do dołu. Zrób to samo drugą ręką.

Leżąc na plecach z ugietymi kolanami, delikatnie przyciągaj nogi w kierunku klatki piersiowej. Wytrzymaj moment w takiej pozycji i rozluznij się

Ułóż ręce za głowę i trzymając proste nogi w kolanach i wyprostowane plecy zrób skłon jak najdalej potrafisz. Możesz także dotknąć palcami dłoni do podłogi i utzrymać te pozycję przez 10 sekund.

Podnieś ręce wysoko nad głowę, złącz dłonie i spleć palce, zwracając ręce ku górze. Teraz, utrzymując wyprostowaną postawę, rozciągaj się w górę, najwyżej jak możesz. Oddychaj głęboko i powoli.



Zmieniony przez - moard w dniu 2013-09-12 16:25:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
J/W

Zakup sprzęt, wróć tutaj. To co przedstawiłeś nie ma sensu.
Ławeczka to podstawowy sprzęt.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-09-12 16:26:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 300
Dobra, teraz tak za przeproszeniem, mam pie*dolnąć treningi w kąt, se dać spokój, siedzieć przed pecetem i paść się bo nie mam ławeczki tak ? :) Każdy temat tutaj dostaje odpowiedź, bez sensu i tyle. No sorki ale to bez sensu się widocznie pytać skoro nie ma nawet pomocy dla kogoś kto zaczyna trening. Ehh.

Zmieniony przez - moard w dniu 2013-09-12 16:30:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Możesz pompki robić + ktoś Ci na plecy będzie kładł obciążenie .
Odwrócone pompki zamiast ławek użyć stabilnych krzeseł ...
Wyobraźni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Możesz trenować, ale to nie to samo co trening siłowy na wolnych ciężarach.
Tylko na atlasie nie zbudujesz masy mięśniowej ani siły. Możesz użyć płaskiej deski i dwóch krzeseł j.w.

Kombinować możesz na wiele sposobów, ale jak to wspomniałem.
Brakuje Ci podstawowych sprzętów. Stojaków, ławeczki.

Możesz również zajrzeć do działu Trening w domowych warunkach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia na ławeczce

Następny temat

3 dniowy plan treningowy dla ektomorfika - do oceny.

WHEY premium