SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomożecie z dietą na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6845
Wiek:21
waga:około 80 kg
wzrost:182
Aktywność :siłownia 3 x w tyg+praca

Chciałem żebyś cie mi pomogli i doradzili z moją dietą
nie do napisałem ale do każdego posiłku są oczywiście warzywa + czasami jakiś owoc
oczywiście posiłki nie będą wyglądać ciągle tak samo to jet tylko ogólny zarys




Uploaded with ImageShack.us

Mam jeszcze takie pytanie może dla niektórych głupie.
Ale do tej pory zrzucałem kg i stosowałem dietę nisko węglowodanową zszedłem nawet poniżej 150ww/dz
i nie wiem czy zacząć od razu od 400ww czy od mniejszej ilości i stopniowo dokładać


Zmieniony przez - Conrado0009 w dniu 2013-05-03 20:04:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Stopniowo wegle dodawaj. Dorzuc rybe jakas i jogurt naturalny. Tak to jest ok. Troche malo kcal ale zacznij od tylu zeby Cie nie zalalo tluszczem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Ryż biały lepiej zastąpić brązowym, parboiled, jako zamienniki od ryżu oczywiście kasze, makarony, ziemniaki. Ogólnie dieta ok, ale węgle dodawaj stopniowo, tak jak USgorn pisał - dodaj jakąś rybę, też tłustą i jogurt naturalny/kefir/maślankę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6845
Nie wchodzi mi ryż brązowy. Zamienniki jasna sprawa jogurt dodam jako przekąskę z jakimś owocem
ale od jakiej liczby ww zacząć??

Zmieniony przez - Conrado0009 w dniu 2013-05-06 10:10:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Jak teraz jedziesz na 150 ww to daj na poczatek tak 200-250 ww i stopniowo do gory
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja do sprawdzenia :D

Następny temat

Masa u ektomorfika?

Wiecej