SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie przy jakims grubszym cyklu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
Witam mam prośbe polećcie mi cos mocniejszego na cykl jeszcze w tym sezonie, troche juz tego jadłem m in 2x mono, cp, sztorm + shock, Ka, i cos jeszcze chyba było o ile dobrze pamietam teraz podjadam hmb i mam nx-a. Dieta jest, minerały, witaminy tez, ale juz mam dosc wywalania tyle kasy dla marnych efektów, mam zamiar wziac sie za epithin i zrobic lajtowy cykl na 1 puszce, ale poki co moze jeszcze jakis mocniejszy zestaw stąd ?
a troche o mnie
staż 2 lata ogarniete beda we wrzesniu, wczesniej rok po łebkach, waga z ~60 na 84 reka z 29 na 41 mysle ze starczy ;)



Zmieniony przez - lysay w dniu 2008-08-08 20:16:09

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja ciagle powtarzam mixy mono+nitrobolon, mono+k.o., mono + xs (ktorego mam zapas ze starej serii) i zawsze jest swietnie.

jak masz cos przedtreningowego, to kup mono i jedz. jak chcesz wydac wiecej kasy - wez orotan/chelat magnezowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
https://www.sfd.pl/***_!!!_ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_-_Ankieta_Działu_!!!_***-t361131.html najpierw ankieta ...+ cena

Zmieniony przez - Xin1313 w dniu 2008-08-08 20:29:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
przeceiz wszystko napisałem nie rob jaj..
udo 64 łydka 43 cel to sucha masa
kwota mysle ze 400-500 ale chodzi mi o konkret a nie pieniadze w błoto

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Więc.
Może GM+Hp lub NanoVapor+mono creapure??-Co do kreatyny wybór masz ogromny, decyzje bedziesz musiał podjąć sam...
Witaminki jak brak w diecie, ZMA, możesz zainwestować w pare saszetek NOx pump z doriana dla lepszego komfortu treningu, Zależy czy masz dobrze ułożoną diete-jeśli nie dokup białko/bulk/gainer w zależności od potrzeb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
borys dzieki, ale pytam tylko o jakas zaawansowaną kreatyne ;) przed trening mam nx-a zma, witaminy wszystko jest:)

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Trudno powiedziec żeby jedna kreatyna była bardziej zaawansowana od drugiej...
Jak chcesz czystą kreatyne inna niz mono to Magna Power z olimpa
Nic innego narazie mi nie przychodzi do głowy. Napisz czy może być stack?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
no przeceiz nie chodzi mi o czystą..

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
Stacki nie dadzą wiele więcej od mono.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Knockout, Nitrobolon E, Massacra, Clout...Opcji jest tyle ile stackow efekt koncowy bedzie podobny. Ja skusilbym sie na Nitro bo efekt po nim jest pewny ( efekt w sensie kopa na treningu, bo po kazdej kreatynie efekt jest ten sam...).

P.S. Knife ma zawsze racje...

Zmieniony przez - borysmk w dniu 2008-08-08 21:23:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
nie ma takiego czegos jak zaawansowana kreatyna
w rzeczywistosci
w opini producentow ona oczywiscie wystepuje
najpewniejsza forma kreatyny jest najprostszy monohydrat co jest udowodnione wialoma badaniami
a wszyskie przeslanki firm ze wymyslili o wiele lepsze, stabilniejsze itd formy kreatyny to mozna wsadzic miedzy bajki
a co do autora wez pojedyncza forme kreatyny + do tego konkretny suplement przedtreningowy
nie ma sensu brac 2 stackow bo baza i tak jest keatyna a po co pakowac w siebie mase nieprzydatnych skladnikow i wyrzucac wiecej siana ktore mozemy wydac korzysniej
propozycje podali
wybrac musisz sam
osobiscie wybral bym np mono z kaizena + nox pump
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
ostanio własnie brałem mc z olimpu i shocka troche mi zostalo to skonczylem, i czuje ze teraz bedzie bardzo kiepsko jesli to powtorze..

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No-shotgun

Następny temat

problem

WHEY premium