SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie dobrać ćwiczenia i jakieś "wspomagacze"

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 328
Chciałam Was prosić o pomoc :) Zacznijmy od początku. Mam 23 lata, pracuję na 3 zmiany więc ciężko mi o jakąkolwiek systematyczność żywieniową (chodzi o diety) i póki co brak funduszy aby udać się do dietetyka. Chciałabym zrzucić brzuszek i zrobić coś z udami i łydkami. Kiedyś nie miałam z nimi problemu a potem przytyłam i mam wrażenie, że są wielkie! chciałabym żebyście polecili mi jakieś ćwiczenia i o ile to możliwe takie, które za bardzo nie obciążą kolan (łykam glukozaminę bo bolą jak chole**) poza tym jakieś na brzuszek i uda. Zaznaczę, że codziennie odwiedzam basen i o dziwo nie korzystam z jacuzzi staram się też czasem robić brzuszki. Kiedyś robiłam a6w ale wytrzymałam tylko 2 tygodnie ;/ czy myślicie, że powinnam do a6w wrócić czy może skorzystać z jakiś innych ćwiczeń. Mam karnet, który mogę wykorzystać także na siłowni więc może doradzicie z jakich urządzeń mam korzystać? Mam l-karnitynę i od poniedziałku dołączę do tego bcaa gforce ale co dalej? może jakiś spalacz? miałam już thermo speed i clenburexin ale mogę dać im jeszcze szansę. Co o tym myślicie? macie jakieś pomysły "na mnie" ? ;) będę wdzięczna za odp

Zmieniony przez - dominiCkaa w dniu 2011-05-28 16:16:37

I am who I am

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 62
najpierw należy zmienićdietę z chipsowej-czekoladowej na owocowo-warzywno-białkową

ABSTYNENT już na zawsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 328
wiem wiem :) to taki żarcik :)

I am who I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 360 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1521
Na początek 3 razy w tygodniu trening FBW, żeby przyzwyczaić ciało do wysiłku siłowego.

np. pon, śr, pt

Nogi
1)Prostowanie nóg na maszynie 2 x 12 powt.
2)Wymachy nóg 2 x 12 powt.
3)Uginanie nóg na maszynie 2 x 12 powt.

Klatka
4)Wyciskanie sztangielek na ławeczce poziomej 2 x 10 powt.
5)Rozpiętki 2 x 10 powt.

Ramiona
6)Uginanie przedramion ze sztangielkami 2 x 10 powt.
7)Prostowanie przedramion w lekkim opadzie 2 x 10 powt.
8)Unoszenie sztangielek w przód stojąc 2 x 10 powt.

Plecy
9)Skłony ze sztangielkami 2 x 10 powt.
10)Ściąganie drążka wyciągu górnego naprzemiennie zza karku i do klatki 2 x 12 powt.

Przerwy 1 min. do 1.30 min

Na koniec 25-30 minut aerobów (marsz, stepper, wioślarz)

Siła cię wyzwoli...
Daniel Grabowski Mistrz Świata w Trójboju Siłowym IPF
Dziennik treningowy BODY-FACTORY: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506

Dziennik treningowy na B-F: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Trening ogólnorozwojowy nie tylko pomoże wprowadzić organizm, ale również pomoże przy redukcji tkanki tłuszczowej, dodatkowo dzięki dużej objętości pomoże ujędrnić ciało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Na treningu w Twoim przypadku poproś na siłowni instruktora o trening na wszystkie partie mięśniowe.Takie wprowadzenie na małych obciążeniach przygotuje Twój organizm do bardziej specjalistycznych treningów a przy okazji taki trening jak zauważył Nitroman wysprząta Twój organizm z tłuszczyku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

elo na start

Następny temat

Slodzik uzywany przez treca

WHEY premium