SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie.Mały dylemacik...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 654
Czy można ćwiczyć co drugi dzień wszystkie partie mięśni, czy lepiej jest ćwiczyć np. pon- biceps, klatka. wto plecy, triceps.
itd.Co o tym sądzicie, proszę o pomoc z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Wszystko zalezy od tego co na Ciebie jak działa...na mnie najlepiej działa kazda partia raz w tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1528
miesnie potrzebuja odpoczynku aby rosly ...!Wszystkiepartie na 1 treningu no co ty! nie mozna lepiej
pn.klata bic
sr.plecy tric
pn. nogi barki przedramiona

TYLKO DWIE RZECZY SĄ NIESKOŃCZONE ..WSZECHŚWIAT I LUDZKA GŁUPOTA

Pomogłem podziel się Sog'iem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ukyf
miesnie potrzebuja odpoczynku aby rosly ...!Wszystkiepartie na 1 treningu no co ty!

A FBW ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
Czerwo777 pewnie że można! a niektórzy twierdzą nawet że trzeba ja od 3 miesięcy ćwiczę planem całościowym FBW i nie zamienię go prędko. Jeśli nie wiesz na czym dokładnie polega wspomogę linkiem. https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Od dlugiego czasu nie cwiczylem splitami i splitopodobnymi i predko do nich nie wroce... Po co jesli IMO mozna latwiej, prosciej, szybciej i efektywniej?

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 654
Ja ćwiczyłem ostatnie 4 miesiące FBW i bardzo go sobie chwalę, ale przez ostatnie tygodnie nic mi nie przyszło, zero efektów(mały przestój) i pomyślałem żeby może teraz splitem spróbować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
pokombinuj z treningiem,jest wiele sposobów na modyfikację nie koniecznie zmiana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 654
np Zmienić ćwiczenia w FBW lub kolejność wykonywanych ćwiczeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
np Zmienić ćwiczenia w FBW lub kolejność wykonywanych ćwiczeń?

Albo zmienić zakres powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Albo pokaz nam swoje stare FBW, a zobaczymy co mozesz zmienic

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Największa efektywność treningu

WHEY premium