SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóż pokonać przeznaczenie!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 53
Mam 16 lat, 177cm wzrostu, ważę około 61-63kg (waga sprzed 2 tygodni).
Mój staż na siłowni to 9 miesięcy, stosowanie makrocyklów, dużo treningów siłowych.
Moim odwiecznym problemem jest bardzo niska waga, wyglądam szczupło, za szczupło! Teraz jestem na tak zwanej fazie odpoczynku od kreatyny, brałem monohydrat i byłem z niego bardzo zadowolony dał mi mnóstwo siły i przybyło trochę w bicepsie ale nie będę tu owijał w bawełnę. Chciałem spytać was profesjonalistów jakie białko mógł bym kupić by zwiększyć swoją masę mięśniową?Mogę wydać na nie do 200zł ( i chciałbym żeby to starczyło co najmniej na 2 miesiące). Dodatkowo mogę dodać że mam dietę wysokokaloryczną, jem 4-5 posiłków dziennie - większość ryż, owsianka, dużo mlecznych produktów itd. Fakt dieta i kreatyna pomaga ale ja potrzebuje czegoś więcej więc sięgam po białko i muszę wiedzieć jakie jest najlepsze. Mój plan to wyrobienie sobie wymarzonego ciała w 3 lata i nie zamierzam pracować tylko dzięki kreatynie i diecie. Zakładam temat tylko dlatego że nie znalazłem nikogo w moim wieku z moim wzrostem i wagą oraz stażem (albo chociaż podobnym) komu odpowiedziano na to pytanie. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 733
Białko jest uzupełnieniem diety przy wadze 61-63 nie powinno być problemu zeby uzyskac to z diety a białko nie jest jakas cudowaną odzywką zresztą jak wszystkie suple lepiej dopnij diete,trening a zaś kreatyne ew.gainer jak beda problemy z kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32554
a mięso, ryby, jajka znajdują się w diecie
zainwestuj w te produkty, a nie w odżywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 53
Mięso jem codziennie, ryby co najmniej raz w miesiącu, jajka co drugi dzień co najmniej. Nie potrzebuje uzupełnienia diety, po prostu chciałem spytać o dobre białko, po 6 miesiącach siłowni przestała ona dawać efekty, wtedy wziąłem kreatynę... Dieta też już nie wystarcza, nie tak jak wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6798
unc econo wpc 80 za 200zł bedziesz miał 2x1800g i jeszcze starczy Ci na witaminki. I nie rozstawaj sie z miską.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32554
jak dieta nie daje rady to znaczy że coś w niej nie gra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dieta nie przestanie Ci dawac efektów więcej kcal daj ,to nie zalezy od białka ile urośniesz możesz jeść i 100g białka z prochu dziennie i tak ci to nic nie da jesli nie bedziesz miał diety dopietej

Zmieniony przez - waldemar96 w dniu 2013-10-30 22:17:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6798
No wiadome, że jest jakas lipa z dietą ale jak juz sie uparł na to białko to mu poleciłem ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Można i tak :D Inaccurate poczytaj chociaż jak powinna wygladac dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok, spróbuje polepszyć dietę i chyba zdecyduję się na jakiś gainer, możliwe że mało węglowodanów biorę...

Dziękuje za pomoc !

Zmieniony przez - Inaccurate w dniu 2013-10-30 22:33:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Najlepiej z diety jak najwięcej wyciągnąć a potem suplementy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer jaki ??

Następny temat