SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie prosze.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Witam mam na imię Michał i mam 19 lat. Mój wzrost to 180 cm i ważę 70kg.Sprzęt jakim dysponuje to jakaś stara ławeczka, hantle 2x15kg, sztanga 25kg, drążek, i piłka do fitnessu. Interesuje się bardzo sportem i dietetyka wiec z posiłkami nie mam problemu ale nie obejdzie się bez porady profesjonalisty.Jem od 2 -2,5g białka na dzień: jajka,nabiał,ryby i drób ponieważ nie mogę jeść czerwonego mięsa, orzechy tak raz na tydzień ponieważ mam skazę białkową , węglowodany to głownie płatki owsiane,ryż brązowy,kasze, czasami ziemniaki,makarony pełnoziarniste. pieczywo pełnoziarniste,tłuszcze to sery nie za dużo,oliwa.olej lniany. Jem 4-6 posiłków dziennie, nie stosuje żadnej suplementacji.Chodzę do szkoły więc śniadanie jem o 6:30-7:00, II śniadanie o 10:20, 3 razy w tygodniu jest to omlet z 8 białek,2 całych jaj, płatków owsianych.sezamu,wiórków kokosowych i rodzynek lub żurawiny,a 2 razy w tygodniu to bułka z sałatą, pomidorem lub papryką i kurczakiem. Kolejny posiłek to godzina 13:15 i jest to druga bułka z kurczakiem albo dzielę omleta na poł i jedna połowa na II śniadanie a druga na ten posiłek o 13:15. kolejny posiłek między 16:30-17:00 mięso lub ryba(150-200g) do tego warzywa i ryż,kasza lub makaron(100g) a jak ziemniaki to 400g. Zaczynam trening około 18:30 a czasami i później. Od 2 miesięcy Wykonuję trening który pan Michał Karmowski ćwiczył z markiem z BJJB .+ cardio 20min i rozciąganie 10min W sumie około 1.5 godziny. Posiłek po treningowy zjadam do 40 min po. między 20:00-21:00. Podobny do obiadu. Chodzę dość późno spać około 24 czasami o 1:00 a wstaje już o 5;30. więc na 1 godzinę przed snem zjadam około 150 g sera twarogowego z olejem lnianym.Moim celem jest nabranie masy mięśniowej do 78 kg i siły ponieważ chce zacząć uczęszczać na treningi MMA.Chciałbym potem wyrzeźbić ciało i tutaj moje pierwsze pytanie czy po osiągnięciu tej masy uda się zachować mięśnie i zejść do 75kg? Drugie pytanie, chcę zakupić taki o to zestaw do ćwiczeń (linki: http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/18/357 , http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/2/2 , http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/8/279) . i proszę o rade czy słusznie i czy wystarczy ponieważ mam trochę ograniczone oszczędności? I nie mam osteoidu do siłowni. Kolejne pytanie dotyczy diety czy jak chce nabrać siły to taka dieta jest dobra?, jeśli nie proszę o podanie ewentualnych zmian. Czy trening który wykonuje jest dobry i przez jak długi okres mogę go wykonywać?

Prosiłbym też o rade czy zacząć ćwiczyć 4 razy w tygodniu czy 3 wystarcza? Jeżeli chodzi o trening co drugi dzień to może być;poniedziałek,środa, piątek, niedziela i kolejny tydzień zaczynam od wtorku czy muszę te 4 treningi wyrobić w ciągu tygodnia? Prosiłbym również o podanie przykładowego planu treningowego i ćwiczeń.Jeżeli chodzi o suplementy to wiem że zawierają trochę substancji chemicznych a ja wystrzegam się takich produktów al e chciałbym zapytać co radziłby pan kupić i jak stosować ponieważ jestem skłony je stosować bo wiem ze do treningu siłowego będą potrzebne jednak nie chce przesadzać,, ja myślałem o białku serwetkowym przed snem zamiast sera z olejem lnianym i BCAA. Czy te suplementy mają jakiś negatywny wpływ na zdrowie? I ostatnie pytanie do pana Michała Karmowskiego czy jest szansa odwiedzić pana w gdańsku i potrenować, i za jakie koszty? Wiem że bardzo dużo pytań zadaję i są też inne osoby,które oczekują na odpowiedź ale bardzo proszę o odpowiedz na wszystkie pytania. Podziwiam i szanuję każdego z grupy zapytaj trenera bo to naprawdę solidna firma która mnie zmotywowała do jeszcze lepszej pracy ale chciałbym aby pan Michał udzielił odpowiedzi na te pytania. Z góry bardzo dziękuję i przepraszam za taki ogromny artykuł napisałem.Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi. Teraz miałem dwa tygodnie przerwy i prosze o porade jak zabrac sie za swoje cele?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Nie wstawiałeś kiedyś identycznego posta? :)

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Na pewno gdzieś widziałem ten post.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Tak ten post umieszczałem już na forum ale nie otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania a te które otrzymałem nie były do końca jasne i zadowalające. Przepraszam że tak pisze ale chciałbym konkretnej analizy mojego postu dlatego napisałem na Facebooku do pana Michała Karmowskiego ale nie otrzymałem odpowiedzi. Czy lepiej będzie jak zadam te pytania pojedynczo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 420 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2424
Tak na początek może przeredaguj posta bo jest tego tyle że ciężko ogarnąć pytania zadaj w punktach wtedy łatwiej uzyskasz odpowiedzi na poszczególne pytania. Posiłki też bardziej szczegółowo napisz co na dany posiłek jesz.

Jestem na dwóch Dietach, bo na jednej byłbym Głodny.
Niema ludzi normalnych są tylko nieprzebadani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
6:30-7:00 I śniadanie: 8 białek jaj + 2 żółtka 100g płatków owsianych,rodzynki,siemię lniane i jakieś owoce(banan,truskawka,malina), takiego omleta smażę na 10 ml. oliwy z oliwek. Albo miksuje 200g sera twarogowego chudego z wodą,płatkami owsianymi, i bananem.

10:20 II śniadanie: bułka pełnoziarnista,kurczak,sałata,papryka albo pomidor i 10g żółtego sera.

13:15 III posiłek: druga taka bułka. A w te dni co mam na śniadanie twaróg zmiksowany to do szkoły robię omleta takiego jak na śniadanie,dzielę go na pół i mam na te dwa posiłki.

16:30-17:00 IV posiłek: ryż brązowy,basmanti,kasza gryczana,makaron pełnoziarnisty-100g lub ziemniaki 300-400g do tego kurczak lub ryba 200g i warzywa 200g( mrożone mieszanki lub brokuł czy pomidor i mieszam warzywa z 10ml. oleju lnianego.

20-30 min. po treningu pije odżywkę białkową whey protein 85g białka na 100g produktu. firmy PEAK.

Wcześniej nie brałem odżywki więc jadłem posiłek po treningu taki jak obiad i w takiej samej gramówce. ten posiłek a teraz odżywkę to tak około 20:00-20:30 piję/jem.

Ostatni posiłek tak z 1h przed snem około 23:00 to ser twarogowy 100-125g z olejem lnianym 10 ml.

Mam pytanie: Jeżeli biorę tą odżywkę po treningu to mogę zjeść ten posiłek po odżywce czy nie? i czy mogę wypić tą odżywkę przed snem zamiast sera z olejem?

Podam od razu że chcę budować suchą masę.Dziękuje za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
http://www.megapower.pl/peak-whey-delicious-p-4608.html
To właśnie ta odżywka. Piszą żeby rozpuścić z mlekiem a czy mogę z wodą?

Kupiłem też FA NUTRITION Xtreme BCAA 2200 30 tabletek na spróbowanie ale nie wiem kiedy,w jakiej ilości,jak i czy w ogóle zażywać?
Prosiłbym tutaj też o poradę.

Dodam że zaczynam trening po 3 tygodniach przerwy od poniedziałku, mógłbyś zaproponować jakiś program treningowy czy ja mam sobie coś ustalić a ty ocenisz czy się nadaje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Każdą odżywkę możesz rozpuszczać z wodą.Bardzo bym prosił żebyś nie wrzucał tutaj produktów innych firm i pytał o sposób przyjmowania ponieważ jest to forum firmy Trec Nutrition.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Rozumiem i przepraszam, a jeżeli chodzi o posiłki czy jadłospis jest dobrze ułożony pod względem moich planów treningowych?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w młodym wieku

Następny temat

Trec Games - wideo-realcja

WHEY premium