SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polykanie bialka / picie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 334
Witam .
Moje pytanie to (bialk wpc 80 lowickie) :

-czy robi to jakas roznice jak bede jadl(powiedzmy ze gryzl xD / polykal)a potem popijal woda bialko , niz pil je (rozpuszczone w wodzie).

dostalem smak tiramisu a zamowilem inny ale to nie gorzkie zale. poprostu tego sie pic nie da . po 1 lyku o malo nie zwymiotowalem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 951
może spróbuj zmieszać je z mlekiem? :) zazwyczaj jest całkowicie inny smak :)

Póki my żyjemy, ona żyje też..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1189
nie bądź pipa, białko trzeba wymieszać, wypij na raz na wdechu, ewentualnie dodaj kakao
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 951
kakao? nie polecam, kiedyś polecono mi ten sposób z mass XXL, porobiły się granulki.. eh. A w tym wcześniej to dużo prawdy, wypij szybko, zatykając nos, i jak najpredzej czymś zagryź.. ale to taka ostateczność ;P

Zmieniony przez - Kraha w dniu 2010-04-25 18:49:16

Póki my żyjemy, ona żyje też..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2815
Zalezy jakie kakao, bo rozpuszczalne to nawet w wodzie się rozpuści więc nie powinna byc problemu, ale zacznij od mieszania w mleku, bo smak się zmienia nie do poznania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1399
pij jakbyś pił wódkę ;D heh ja tak robię z xpandem pozdro

Go Hard Or Go Home !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13291
rozpusc w mleku, ja np nie jestem w stanie wypic zadnej odzywki bialkowej na wodzie.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 951
hahaha, zrobiłeś mi rzeźnie z mózgu Never2Big :D
Ewentualnie polecam także dokupić może jakiś inny smak i rozmieszać, ale to również w ostateczności, jak już nic nie pomoże :)

Póki my żyjemy, ona żyje też..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1399
albo zrób batoniki, ja zrobiłem z białkiem które mi nie wchodziło już, szkoda żeby się zmarnowało... https://www.sfd.pl/Batony_Proteinowe__podawajcie_przepisy_SOGi-t308255.html 

Go Hard Or Go Home !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12630
ja mam tiramisu bialko i z woda ladnie wchodzi.... moze lepie odstaw bialko jak cie gryie w gardelko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1166 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22287
O co chodzi panowie?

Never give up.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl.

Następny temat

TCM Olimp + Animal Pump

WHEY premium