SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskie kluby w europejskich pucharach 2011/2012

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29702

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Tak poważnie to ja bym się aż tak nie przejmował tym cypryjskim klimatem. Slovan Bratysława grający głównie Słowakami niedawno tam ugrał 0:0. A w Wiśle przecież jest sporo Murzynów i graczy z Bałkanów i Izraela czyli bardziej przyzwyczajonych do takiego klimatu niż Polacy.

Jeżeli psychicznie wytrzymają i sami sobie nie zrobią jakiejś krzywdy to myślę że wejdą do tej LM.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Ta klimat wyeliminuje Wisłę Kraków takie gadanie mnie irytuje . Tylko od samej gry zależy awans Wisły , reszta jest bez większego znaczenia .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczęście szczęściem, ale wygrać 5 spotkań na 5 - to jednak już są umiejętności.

Powiedziałbym, że oprócz szczęścia - Wisła w końcu dojrzała do LM. Z Pao mieliśmy pecha - to teraz może będzie inaczej.

Pamiętam jak w meczu Slask (ligowy) Diaz sciagnal koszulke, majac juz zolta kartke - to jest glupota. Malecki po prostu cieszyl sie - nie wiem, czemu zolta jak mial koszulke na sobie, myslalem, ze to dziala tylko jak nie masz nic pod nią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
W ogóle ten przepis o żółtej kartce za zdjęcie koszulki to pomyłka wg mnie Kiedyś wszyscy tak się cieszyli i jakoś nie było problemu IMO są ważniejsze rzeczy do zrobienia jak np wprowadzenie możliwości podglądu powtórek przez sędziów, a nie czepianie się takich błahostek

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28344
Tutaj u nas zimno nagle wyjadą na 40 stopniowe upały. I to jest wszystko jedno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Faktycznie, wczoraj śnieg w Krakowie padał...

Wszyscy się kierują tym co wczoraj fachowiec- specjalista od siedmiu boleści Kowal powiedział... A to g**** prawda Pojadą, zagrają, jak odpadną to na upał nie zgonią bo by ich wyśmiano

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28344
Cygan to sądzisz że klimat nie ma nic wspólnego? Tam jest parno, duszno.
Rozumiem że dla Ciebie bieganie przy 40 stopniowym upale w słońcu a przy 20 stopniach z wiaterkiem nie robi róznicy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
To są profesjonaliści

Zresztą nie jadą do Boliwii zagrać mecz na wysokości kilku kilometrów. Na pewno przyjemnie nie będzie, ale Legia też w Turcji grała w trudnych warunkach i sobie poradziła. To nie może być czynnik decydujący.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Wcale nie powiedziałem, że nie robi różnicy, ale to są, jak Black mówi, ludzie, którzy w ten sposób pracują i za to im się płaci, więc bez przesady, że wyjdą w 40-stopniowy upał i siądą na boisku

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Szkoda tego wyniku bo bramki stracone po naszych błędach Wawrzyniak się tym razem nie popisał Widać, że Ljuboja i Radovic świetnie ze sobą współpracują, niestety temu drugiemu zabrakło sił drugiej połowie

Wynik przed rewanżem niezbyt dobry, zwłaszcza, że za kartki pauzować będą Manu, Radovic i Komorowski Niemniej mecz ciekawy

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

http://www.prodirectsoccer.com

Następny temat

Pomoc w wyborze planu

WHEY premium