SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskie kluby w europejskich pucharach 2011/2012

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29643

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5;2 w dwumeczu - bakus, fart ?
Nie powiem z czym się na głowy zamieniłeś.
Bramka dla Litexu z przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Olać ludzi bez pojęcia , źle życzącym polskim klubom Każdy normalny kibic sentymenty odstawia na bok podczas rywalizacji w Europie , proste . Niech idzie pograć w Fife swoim ulubionym klubem i wygra zasłużenie LM
Dla Wisły FC Kopenhaga będzie najtrudniejszym rywalem . Chyba niektórzy pozapominali co sezon temu miało miejsce z udziałem tej drużyny .
Tymczasem ja już czekam na prawdziwe emocje z udziałem Legii i Śląska piw nie kupuje bo jeszcze tv poleci przez okno

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
jw.
W pucharach się kibicuję wszystkim.
Zaraz ktoś wyskoczy ,że nie
ok. jego sprawa.

Ale jak na mecze Lecha jeździły całe autokary z Lublina i wycieczki to ...
Życzę Wiśle i Legii żeby tak nie mieli na stadionach

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
z żadnego przypaku bramki dla Liteksu nie było.
Jak Inzaghi czy inny tzw "lis pola karnego" zdobywał takie bramy to wszyscy się podniecali jego instynktem i wyczuciem gdzie sie znaleźc, a jak Bułgar znalazł się gdzie trzeba to nagle jest to dzieło przypadku...

Wiślacy wygrali zasłużenie,byli w dwumeczu lepsi od rywali,choć może nie aż tak wyraźnie jak sugeruje to bramkowy wynik dwumeczu.

Ostatnio już zastanawiałem się jaki łomot moze Wiślakom spuścić Glasgow czy Kopenhaga. Glasgow dał dupy z Malmoe,wiec oni już się nie liczą,z tych najmocniejszych z potencjalnych rywali została zatem Fc Kopenhaga i z nimi wolałbym żeby się "biała gwiazda" nie spotkała.
Reszta? W teorii rywale nieco mocniejsi ale przy dobrej grze są do przejścią.

edit:
Też dziś liczę ze i Śląsk i Legia przejdą swoich rywali.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2011-08-04 09:38:34

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*Queblo - obejrzyj na spokojnie tę bramkę. Obija się od nogi Bułgara, pozniej od obroncy Wisly i spada na noge zawodnika Litexu. Zresztą nieważne. Niech dziś awansują 2 druzyny do dalszej fazy - byłby to najlepszy rok polskiej piłki w pucharach od niepamiętnych czasów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
brawa dla Wisły
nie ogladalem meczu wiec nie bardzo mam co skomentowac
ale w losowaniu niech omina Kopenhage

no i kibicujemy Slaskowi i Legii

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
biorac pod uwage gre Wisly, to wynik zdecydowanie zbyt okazaly, ale wazny jest awans

do LM juz bardzo blisko, reforma Platiniego sprawila, ze szanse na faze grupowe sa ogromne, szkoda byloby tego nie wykorzystac, potencjali rywale sa dosc przecietni, choc w zadnym pojedynku Wisla nie bylaby zdecydowanym faworytem


dzis Legia musi zagrac na zero z tylu, Slask cos ustrzelic i bedzie gitara

snilo mi sie, ze Legia wygrywa 2-0 z Turkami, po golach Mieciela i Bruno Mezengi (asysta Chiniego ) oby wynik sie spelnil, bo na strzelcow nie licze

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Olać ludzi bez pojęcia , źle życzącym polskim klubom Każdy normalny kibic sentymenty odstawia na bok podczas rywalizacji w Europie , proste

jw
***ac sentymenty ,Polska ma wygrywac i git

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
*Queblo - obejrzyj na spokojnie tę bramkę

ale ja od początku oglądałem na spokojnie tą i inne bramki

Gdyby w wyniku takiego bilarda między zawodnikami piłka wtoczyła sie do bramki można by mówic o przypadku
ale jeśli zawodnik znalazł się tam gdzie trzeba w czasie kiedy byc tam powinien to albo ma instykt albo farta(jeśli taki Inzaghi mógł mieć instynkt to dlaczego Bułgar ma go nie mieć?)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17456 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196507
Zdecydowanie Kopenhaga bedzie najciezszym rywalem do przejscia zwlaszcza po tym jak zaprezentowali sie u siebie z Barcelona w zeszlej edycji LM

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

http://www.prodirectsoccer.com

Następny temat

Pomoc w wyborze planu

WHEY premium