SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskie Kluby w Europejskich Pucharach 2012/2013

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16155

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1227
Narazie to my o nich sie obawiamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
będą te hity w tv?

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1227
Szukam,ale nic znalezc nie moge.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ciezko powiedziec. ostatnio tych pierwszych rund nie transmitowali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
W tym roku jedynie Lecha widzę jako drużynę, która może coś zwojować w pucharach. Legia była na dobrej drodze dopóki nie zwolniono Skorży. Pewnie ktoś teraz mi powie, że przecież przegrali walkę o tytuł. Jednak grali długo w pucharach, co więcej grali naprawdę ładnie, bez przypadków. Na koniec sezonu zabrakło sił, bo w Polsce nikt nie jest przyzwyczajony do takiego rytmu meczowego, a my byśmy chcieli wszystko na raz. Chyba zapomnieli w jakim stylu Legia wygrała PP. No i Skorża dawał szanse młodym, za co go ceniłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Lech chyba bez Štilića i Rudņevs. wiec moze byc ciezko. ja w tegorocznych druzynach nie widze potencjalnego kandydata do gry w fazie grupowej.

wiadomo, chcial bym Legie ale mysle ze zeszly sezon to wypadek przy pracy ze tak daleko doszli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
legia w fazie grupowej... A po co to komu?

Kurde cgcialbym zeby Śląsk do tej ligi mistrzow w koncu sie dostal, ale to raczej niemozliwe, chociaz przy farcie moze byc liga europy.

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1227
Przy farcie to Śląsk Podgorice przejdzie,tyle jest w ich zasiegu nie wiecej.Legia bez Rybusa,Skorży,Borysiuka,Komorowskiego i z Urbanem malutkie szanse na grupe LE.Jedynie Lech ma jakies tam szanse,o Ruchu Chorzów nie warto nawet wspominać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1227
Jakby wygladala sytuacja jakby Lech wygrał 4-0 a w rewanzu odddał walkowerem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
kolego balboa jak juz piszesz Śląsk z duzej litery to mógłbyś troche sie wysilic i napisać Legia(i ew innych klubów) tez z duzej. jak zauwazyles inni nie maja z tym problemu. nie wiem czy to kompleks czy po prostu jestes takim burakiem

Śląsk w LM? dobry żart. moze LE ale to tez bedzie mega fart i sukces. warto przypomniec ze to nie Śląsk wygrał MP tylko Legia je przegrała. wiec nie wiem z czego taka radość. tak samo jak w zeszłym sezonie Lech. Wisła przegrała mistrza na własne życzenie a w poznaniu radość. Życie. trzeba iść dalej

buka
Legia bez Rybusa,Skorży,Borysiuka,Komorowskiego i z Urbanem malutkie szanse na grupe LE.


kiedy to bylo? chyba zatrzymales swoje mysli na przełomie sezonu. nie mowie ze z tym skladem co teraz maja zagraja w fazie grupowej bo w to nie wieże ale też nie sa bez szans. juz wyrośli ich następcy i wcale nie są gorsi

buka
Jakby wygladala sytuacja jakby Lech wygrał 4-0 a w rewanzu odddał walkowerem?


takie cos raczej sie nie zdarzy. i nie wiem jak by zareagowała UEFA na taki "incydent"


zupełnie nie rozumiem po co piszecie o swoich klubach ze maja szanse a inne nie. kazdy w zeszlym sezonie gral slabo i z taka gra daleko nie zajdzie. żaden nie zasluguje na gre w LM i LE. patrzcie obiektywnie a nie slepo w swoje kluby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie Fizyczne!!!

Następny temat

Trening w korkach czy halówkach ;) ??

WHEY premium