SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskie Fitnesski ;))

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48237
Masz rację Ballantine Trochę poszukałem i znalazłem http://www.armpower.net/index.php?page=newsmore&id=1202 Nieźle Co za wszechstronność I to jeszcze medal...

Czy na prawde chcesz zmarnowac wszystko?
Czy potrafisz oprzeć się wyśmiewającym gwizdom?

Walczyć ponad wszystko gdy jest chwila zwątpienia
Pokonanie swych słabości to jest to co się docenia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
No wszechstronność jest Ja o tym czytałem w którymś numerze "KIF". Było zdjęcie jak siedziała z ręką w gipsie.

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Mówcie co chcecie ale dla mnie większość jest brzydka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8415
no coz, nie kazdy musi lubic kobiety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Mówcie co chcecie ale dla mnie większość jest brzydka bo sie nieznasz i jak ci sie niepodobają to tu niezaglądaj a byś je widział na żywo na basenie, sklepie itd. to byś sie spuścił w gacie, bez obrazy

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
niee no no ****a nie badzmy tacy...

kazdy ma prawo do własnej opinii

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
kazdy ma prawo do własnej opinii

Zgadzam sie ale bez przesady żeby odrazu brzydkie i w dodatku "większość" jak sie komuś nasze wspaniałe fitnesski niepodobają to po jakiego grzyba wchodzi tu skoro temat jest jednoznaczny....

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Mówie z twarzy, bo z ciała ok. Ej no sorry, niektóre są z tą ładne. A forum z tego co wiem jest do wyrażania opinii. Jak mam inne zdanie niż wy to jest już źle?? Pokaż mi ładną dziewczyne tu.. Takie jakieś twarze "dziwne", że sie tak wyraże...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Jeśli cie uraziłem to sory, nie o to mi chodziło

Nie każda musi być piękna z twarzy a szczególnie jak ma makijaż to wtedy jest katastrofa ale bez makijażu 80-90% to bardzo ładne kobiety tylko ten makijaż je oszpeca i na żywo wyglądają 200% lepiej

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Mysle, ze to jest normalne, ze przy tym poziomie odtluszczenia na scenie twarz nie prezentuje sie najladniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nagły wzrost wagi ?

Następny temat

szparka

WHEY premium