SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskie Auto w UK

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2446

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3786
Słuchajcie mam problem...Przyjechałem do Anglii 4 miesiące temu Polskim samochodem....jeste jego wlascicielem ,auto jest zarejestrowane i opłacone na mnie w polsce....Sprawa wyglada tak ze niewiem co mam zrobic po upływie 6 miesiecy.....gdzie sie udac ?Zaznaczam ze nie chce sprzedawac mojego auta jeste do niego przywiazany...A takze chciałbym wszystko załatwic zgodnie z tutejszym prawem....mam takich sasiadów ze odliczają dni kiedy bedą mnie mogli zgłosic na policii ze jezdze tutaj nielegalnie.Wiec gdzie sie udac?Gdzie ubezpieczyc?zmienic blachy itd jakie koszta?Mile widziane odpowiedzi z własnej praktyki.Dziekówa....

Nie jestem wariatem...Jestem Helikopterem...


http://www.youtube.com/watch?v=sBFZICZUuxY

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3255
:] tzw. "komuna"
Ja mam ten sam problem z motorem :) tylko ze ja kupilem w uk zarejestrowalem w pl i latam po uk bo ubezpieczenie masakra a znizki z auta sie nie licza :) wiec lipa. Juz raz mi zabrali i oddac nie chcieli jesli bym nie ogarnal firmy transportowej ktora niby zabrala moj motor do polski to by mi go nie oddali, twierdzac ze nie mam ubezpieczenia. padlem wtedy na prawie ł400. Aha jesli nie odbierzesz auta/motocykla do 2 tyg. zlomuja nie wazne czy warte 5tys czy 50tys

No Pain NO Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Spooko masz sasiadow :)

Musisz przerejstrowac auto i ubezpieczyc w UK + MOT angielski

Niewiem jakie masz auto ale watpie czy ci sie to bedzie oplacalo.

Zadzwon do DVLA i dokladnie sie dopytaj- powiedz ze w UK mieszkasz ale jezdzisz 4-5 razy do PL autem i musisz miec auto na PL blachach

Jezdzilem Polskim autem 6 dni i normalnie czulem te wsyzstkie Polskie parszywe spojrzenia masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Siema, ja miałem podobny problem ale w Niemczech. Jeśli jesteś tam zameldowany na stałe to już jest trochu gorzej, jeśli nie to zawsze możesz tłumaczyć się ze np. 2 miechy temu byłeś w Polsce, jeśli nie masz jeszcze mandatu, to tez Ci nie udowodnią czy to auto jest razem z Tobą tyle czasu, czy przyjechałeś z kimś, a auto sprowadziłeś później.
Ja chciałem przerejestrować, przeszedłem przegląd itd. ale potrzebna była jeszcze kartka z VW z info o aucie itd. a archiwum VW nie sięgało do tego roku co był wyprodukowany, i go sprzedałem.
Jeszcze jest możliwość przerejestrowania auta na kogoś w Polsce, np. ojca

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mój kumpel jeździł na naszych blachach i bez opłacania taxów itd tutaj ze dwa lata, nikt nie czepiał.
podobno jest jeszcze taki myk że jak ma minąć pół roku jedziesz promem do Francji, wracasz i te pół roku się liczy od nowa, ale tego pewny nie jestem i nie wiem czy to tak naprawdę działa
poza tym jak masz takie k***y za sąsiadów to poszukaj lepszej okolicy do mieszkania, bo jak kłuje w oczy polskie auto to wszystko będzie kłuć, pewnie okolica angielskich dresów i klasy niższej benefitowej - to ścierwo zawsze jest zawistne i zazdrosne, jak polskie buractwo z blokowisk albo i gorsze

jeszcze jest opcja np sprzedaj auto Polakowi który zjeżdża do PL i kup nowiuści samochód za 300 funtów od pana pakistańczyka

robiłem kiedyś z chłopem z Iraku co tylko takie auta kupował i zawsze jak mu się auto psuło to złomował i kupował następne


Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2011-12-19 22:18:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5383 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388200
przeprowadz sie albo kup paska TDI w kombiaczu z kierownica po prawej...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Ale zielonego z taka naklejka 20cm GB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22315 Napisanych postów 32807 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402774
Ja jeździłem 2 lata na polskich blachach, ale porządną furą więc nawet angole nie narzekali że im złomem zagracam drogi

Najbardziej prawdopodobna wersja jest taka, że jak mieszkasz na stałe to te pół roku na polskich blachach nie obowiązuje, od razu trza przerejestrować. Z tym że jak dopiero przyjechałeś to możesz twierdzić że nie jesteś na stałe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
blase stare audi 80 albo bmw 525 z początku lat 90tych to nie jest porządna fura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22315 Napisanych postów 32807 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402774
q-rwa to mnie sprzedawca oszukał a klął się na grób matki że to porządna fura... Powinienem się domyślić że to ściema jak po transakcji zadzwonił do niej powiedzieć że będzie kasa na święta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mialem kiedys trabanta w irl , nikt sie nie czepial a paly zatrzymywaly mnie aby obadac antyk i puszczali, niestety trabancik nie przetrwal dlugo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Ile godzin jechales trabantem do IE. kiedys czytalem o Polaku w coolturze co przyjechal na wyspy trabantem to nie o tobie bylo
??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zawody kulturystyczne

Następny temat

Prawo jazdy w UK

WHEY premium