SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska czy Ruska???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dużo słyszałem na temat jednej i drugiej (oczywiście chodzi o metke)
I zastanawiam sie ktora jest lepsza to znaczy po ktorej sa lepsze osiagi i ktora jest bezpieczniejsza. Chociaz sam osobiscie nie chce brac ale jestem ciekaw.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
Po raz tysieczny bodajze - meta to meta taki sam sklad i ruska napewno nie jest gorsza od polskiej. Roznia sie cena i opakowaniem

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
To powinno Ci rozjaśnić troche sprawe https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=85365

Troche metki dla sylwetki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6280
RUSKA CZY POLSKAM JEDNA WIES.CZEMU KAżdy myśli że ruska jest gorsza.to tak jak z wódką, ruska jest tańsza a kopie po mordzie tak samo jak polska

Koks jest jak cukierki,różne rodzaje i różne smaki
TANAKA

- NIE SĄDZ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ- TUPAC AMARU SHAKUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 890 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40179
Ale polska wódka lepiej mi smakuje

http://www.sfd.pl/temat266261/ - Cyber Test - GASPARI NUTRITION

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3970
ZASTANAWIAM SIĘ CZEMU WSZYSCY ZACHWALAJĄ TYLKO RUSKĄ I MÓWIĄ, ŻE TO TO SAMO CO POLSKA, A NAWET ŻE RUSKA JEST LEPSZA. JEŚLI TO PRAWDA TO CZEMU POLSKA META OSIĄGA KOSMICZNE CENU WŚRÓD AMERYKAŃSKICH KILTURYSTÓW ????


DAJ MI SOGA I NAPISZ ŻE DAŁEŚ A JA ODDAM

Dzielność nie jest właściwością ciała, lecz duszy; stanowi o niej moc serca, a nie siła ramion i nóg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Po 1 nikt tak nie twierdzi.Mowa jest zawsze o tym że rosyjska meta jest najgorsza a w cale tak nie jest.

Troche metki dla sylwetki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
słuchaj , wpisałeś w internecie "metanabol" i wyskoczyły ci artykóły że polska jest lepsza i bardziej doceniana u amerykańskich kulturystów . wiadomo że w polskim artykóle o metce nie napiszą ci że rosyjska jest taka sama i zawiera ten sam skład . Lepiej sie zapytać tych co koksowali i testowali tą i tamtą mete


PWB

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3970
EDI - że niktórzy co brali ruską są zdrowi (narazie) to nie znaczy że od tych rosyjskich toksyn nic im nie będzie za pare lat ? A tak na marginesie, jak wytłumaczysz, że po ruskiej wychodzą takie paskudne syfy, to chyba nie jest normalne, co ? Nie twierdzę, że ruska jest do dupy, ale trzeba w końcu "WSPIERAĆ NASZĄ RODZINNĄ GOSPODARKĘ"

DAJ MI SOGA I NAPISZ ŻE DAŁEŚ A JA ODDAM

Dzielność nie jest właściwością ciała, lecz duszy; stanowi o niej moc serca, a nie siła ramion i nóg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem ruska czy polska - bez roznicy. Ale EDI faktem jest, ze wsrod zachodnich (USA) koksiarzy polska cieszy sie duza popularnoscia! I nie wyczytalem tego z netu tylko wiem po zamowieniach.
Syfy moga wyjsc i po jednej i po drugiej - ale wcale nie musza!

„Życie jest za krótkie, żeby być małym...”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672


Edi meta to meta polska czy rosyjska ten sam skład pamiętaj .
Co do syfów to musze Cię zaszkoczyć bo ja wcinam rosyjską mete i nigdy jeszcze nie miałem ani jednego syfa.Pamiętaj każdy organizm jest inny.

Troche metki dla sylwetki :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-++++===Warto czy nie ???===++++-

Następny temat

KTÓRY CYKL WYBRAC NA JESIEN ???? SOGI

WHEY premium