SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska Liga WW - WROCŁAW 2014.03.15

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
wycwiel super i proste jestem za. Może to choc trochę poprawi technikę tzw ligowców bo przy amatorach to niepotrzebne nie rozumie tez oporów przed wprowadzeniem tego na zawod we WROCŁawiu organizatorzy powinni zezwolic na taqkie usprawnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
Drodzy organizatyorzy organizujecie lige super ale uwazam ze powinniscie sie zainteresowac jak to naprawde wygląda chodzi mi jak zawsze o technike i sposób wykonania boju . jesli nastepna edycja ma miec sens to reguły powinny byc takie jak regulamin i kazdy wie o czym mówie jak ma sie nic nie zmienic to szkoda tych pieniedzy na tzw ligę lepiej przeznaczyc te pieniądze na zawody cyklu amator i to napewno le[piej wypromuje ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
masti
W Twoich radykalnych poglądach jestem z Tobą.Pojedynczy ruch z "akcentem"bez odbijania to jest to.I tym powinniśmy się zajmować pokazywać i tłumaczyć bo WW idzie w złym kierunku nie tak to sobie wyobrażałem zabierając się za to przed laty.Chłopaki widać muszą się wyszaleć z cyframi ja to mam już za sobą i pewnie dlatego nie mogę się z nimi dogadać.
Te "pierścienie"to właściwie powinienem napisać zaciski.Naciskasz otwierają się puszczasz zamykają jak klamerka do suszenia.Oczywiście że z jednej strony dłoni od wewnątrz z rozsuwaniem dłoni trzeba się uczyć sobie radzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
jest liga sa sponsorzy activlab sfd i są organizatorzy co za problem przed zawodami we Wrocławiu o tym pogadac kto jest za kto przeciew i dlaczego nie ma w regulaminie ligi nic o tym ze organizatozy mogą wprowadzic zmiany tzn jakie zmiany CHYBA TAKIE ZE W KONCU ZAWODY BEDA MIEC POWAZNY POZIOM PEŁEN WYPROST.BO TO SĄ SPORY jak ktos obawia sie wprowadzenia takiego usprawnienia to chyba tylko dlatego ze sam nie jest pewny swojej techniki pozdrawiam organizatorów i sponsorów

Zmieniony przez - grzeg1211 w dniu 2014-03-07 19:22:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
grzeg
Dobrze że się odezwałeś bo już zacząłem myśleć że faktycznie wydziwiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
Bull
Rozumię że puchary do Wrocławia przyjadą z Tobą ?
Godzina 19.oo wydaje się rozsądna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
maszynka bedzie od kolejnej edycji niebedzie nikt zmienial teraz zasad zrozumcie . dwa jestem za pelnym ruchem bez przeprostow . Inwecja Wycwiel super powinno byc od poczatku ale sie wszyscy zgapilismy pomysl z zaznaczenie uchwytu genialny . Tadziu zaskakujesz mnie bo sam nad ty myslalem Grzeg za i przeciw sie powinno zrobic od poczatku odrazu mowie jestem za urzadzenie Wycwiela w kolejnej edycji . Trzeba tez sprawdzic czy pozycja z ciezarem sie nie obnizy bo przy 100 kg moze byc roznie trzeba to sprawdzic . Powiem tak jest wiele tematow do obgadania lige pokazala co jest nie tak okazalo sie ze dosc sporo ... Ale czlowiek uczy sie na bledach pewnie w kolejnej edycji tez cos bedzie nie tak ale dojdziemy do perfekcji wazne ze sie cos dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
tak przywiozę je, coś jeszcze potrzebujecie co może się przydać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
whysky z cola i duzego kurczaka bo po redukcji delikatnej jestem heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Moje zdanie jest takie akcent na dole akcnt u gory bez przeprostu . Ruch ciagly i tak powinno byc cyfra jest mniejsza ale nikt nic nie zarzuci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XI Ogólnopolskie Zawody Integracyjne w WL - Żywiec 21-22.03.2014r.

Następny temat

mostek pytanie

WHEY premium